Leszek Żebrowski – UWAGA: celowa, prymitywna dezinformacja!

O Żołnierzach Wyklętych powinni się wypowiadać ludzie na pewnym poziomie i posiadający elementarną choćby wiedzę. Nagrywać każdy może i o wszystkim. Ale nie wolno chamskich treści zostawać własnemu biegowi, trzeba się temu stanowczo przeciwstawiać. Coraz częściej celem jest taka dezinformacja, aby ludzie szukający prawdy historycznej zrazili się do wszelkich przekazów i zaczęli odrzucać wszystko.

MĘCZENNIK MOKOTOWA – por. Jan Kaim „Filip”

Działacz SN, oficer NOW, NSZ i NSZ-AK. Po wojnie dwukrotny kurier do kraju z Londynu. Więzień niemieckich kacetów, aresztowany przez UB, przeszedł okrutne śledztwo. Niezłomny, przez współwięźniów nazwany „Męczennikiem Mokotowa”.

Antysemityzm w Narodowych Siłach Zbrojnych?

Oprócz typowej dla lewicy narracji, że najdzielniejsi z dzielnych, tj. żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych byli zwykłymi bandytami, który z bronią w ręku niszczyli ład powojennej Polski, często pojawiają się również absurdalne zarzuty o rzekomy antysemityzm formacji.

Brawurowa akcja NSZ w centrum Warszawy! Odbili polskiego Żyda

Leszek Żebrowski – Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych przeprowadzili brawurową akcję w centrum stolicy. 20 października 1942 roku po akcji NSZ – Feliks Pisarewski, polski Żyd, sportowiec, pięściarz został odbity podczas transportu na przesłuchanie.

Oto kto i dlaczego oczernia NSZ oraz Brygadę Świętokrzyską

Leszek Żebrowski – powołując się na fakty i dokumenty – rozprawia się z kłamstwami dotyczącymi kolaboracji Brygady Świętokrzyskiej z hitlerowskimi Niemcami oraz rzekomej likwidacji przez NSZ oficerów Komendy Głównej AK.