Socjalizm nie może wytrzymać bez terroru i cenzury. Potwierdza to rząd PiS

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się o zaostrzeniu kodeksu karnego, który zaopiniował minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, a przegłosowali posłowie. Wypowiada się także na temat Marka Lisińskiego, który niedawno – gdy został zdemaskowany jako naciągacz finansowy przez Gazetę Wyborczą – podał się do dymisji z funkcji prezesa fundacji Nie Lękajcie Się.

Przypadkowo poznałem strategię PiS na jesień związaną z realizacją roszczeń żydowskich!

Stanisław Michalkiewicz opowiada o strategii, którą jesienią zamierza wdrożyć PIS, by mieć usprawiedliwienie, gdy zacznie realizować roszczenia żydowskie. Odnosi się także do komentarzy powyborczych polityków różnych frakcji – Janusza Korwin-Mikke, Konrada Berkowicz, Bronisława Komorowskiego, Grzegorza Schetyny, Joanny Scheuring-Wielgus i Jana Hartmana. Wypowiada się również na temat wyników wyborów do PE w innych krajach Europejskich.

Wygrana o włos

„PiS wygrywa o włos” – ten tytuł z pierwszej strony Gazety Wyborczej obiegł cały postępowy świat. Niestety aktyw dziennikarski zapomniał dodać, że to włos jeżozwierza. A włos jeżozwierza na prasowym bazarku to ponad 7%, czyli więcej niż wynik nowego Cyrku Palikota pod nazwą Wiosna Biedronia.

Niewygodny znaczek 447

Coś w tym jest. Krzysztof Bosak z Konfederacji o ustawie 447 do posłanki PIS podczas debaty w TVP.

Jestem przekonany, że PIS ma już szkic ustawy, która umożliwi realizację żydowskich roszczeń

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat odwołania wizyty izraelskiej delegacji, która miała przylecieć do Polski 13 maja. Strona izraelska w ostatniej chwili zmieniła jej skład, co skłoniło MSZ do cofnięcia zaproszenia, ale to w niczym nie przeszkodziło przedstawicielom Izraela, którzy i tak przyjechali do naszego kraju. A może już swojego, bo widać wyraźnie, że władze Izraela traktują terytorium Polski jako coś swojego.

Nie ma żadnej różnicy między PiS a PO!

Stanisław Michalkiewicz o wydarzeniach potwierdzających podzielane przez siebie teorie spiskowe o roli „starych kiejkutów” we współczesnej historii polityczno-społecznej Polski, o sensie dalszego istnienia Grupy Wyszehradzkiej, o wiernopoddańczej deklaracji prezydenta Kaczyńskiego względem Izraela i wyborze miejsca ucieczki spod jarzma Judeopolnii, o ewentualnym finansowaniu programów rozdawniczych Prawa i Sprawiedliwości w trakcie okupacji żydowskiej, o przepowiedni śp. Janusz Kurtyka o demontażu państwa, o swoim kibicowaniu rozgrywkom piłkarskim…