Ujmująca szczerość Ewy Kopacz

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do skandalicznych słów wiceprezydenta Gdańska, Piotra Grzelaka, który zasugerował, że Polska w równym stopniu z Niemcami odpowiada za wybuch II wojny światowej.

Panie Mentzen – i kto teraz jest szurem!?

Powyborcze spotkanie z dr. Sławomirem Mentzenem – kto finalnie okazał się szurem? Czy Konfederacja przetrwa? Dlaczego młodzi nie poszli do wyborów? Co czeka nas jesienią?

Naczelnik Państwa jest mściwy, ale ja nie dam się zarżnąć w ciszy!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o działaniach operacyjnych, podjętych przez polskie służby przeciw niemu, także o podsumowaniu minionych wyborów do Parlamentu Europejskiego, o straszliwym konflikcie zastępczym – o panią Klepacką.

O braciszku, który kręci całym klasztorem

Stanisław Michalkiewicz – o przyczynach i motywach działań byłego ministra MON Antoniego Macierewicza, Jacku Kuroniu, Karolu Modzelewskim i filozofie Leszku Kołakowskim, o Janie Olszewskim i jego przynależności do masonerii

Przypadkowo poznałem strategię PiS na jesień związaną z realizacją roszczeń żydowskich!

Stanisław Michalkiewicz opowiada o strategii, którą jesienią zamierza wdrożyć PIS, by mieć usprawiedliwienie, gdy zacznie realizować roszczenia żydowskie. Odnosi się także do komentarzy powyborczych polityków różnych frakcji – Janusza Korwin-Mikke, Konrada Berkowicz, Bronisława Komorowskiego, Grzegorza Schetyny, Joanny Scheuring-Wielgus i Jana Hartmana. Wypowiada się również na temat wyników wyborów do PE w innych krajach Europejskich.