O obywatelskiej inicjatywie ustawodawczej STOP447 i zgrzytach w Konfederacji

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat sukcesu inicjatywy STOP 447 organizacji Roty Niepodległości, jakim bez wątpienia jest zebranie ponad 200 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy antyroszczeniowej.

200 tysięcy podpisów pod projektem ustawy antyroszczeniowej wpłynie na wybory?

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o rozkręcającej się kampanii wyborczej przed tegorocznymi wyborami prezydenckim, także o fałszowaniu prawdy historycznej nie tylko przez rosyjskiego prezydenta i o likwidacji nienawiści przez „wyeliminowanie nienawistników”

Tyle podpisów jeszcze nie było!

W Sejmie złożono podpisy pod obywatelskim projektem #STOP447. Ustawa w sposób bezpośredni zakazuje podejmowania jakichkolwiek czynności, zmierzających do zaspokojenia roszczeń dotyczących mienia bezdziedzicznego na każdym stadium

Polscy Żydzi są rozsądni!

Stanisław Michalkiewicz o stanowisku Forum Żydów Polskich w sprawie ustawy 447 JUST, także o tym, z czego wynika hierarchizacja ofiar polskiej historii przez naszych włodarzy.

Ustawa o zwrocie mienia gminom żydowskim jest już od lat realizowana!

Stanisław Michalkiewicz odpowiada na pytania warszawskiej publiczności o zwracane Żydom przedwojenne majątki, o słynną notatkę ze spotkania w sprawie realizacji bezzasadnych żydowskich roszczeń, oraz o proces z Żanetą K.!

Szymon Hołownia – idealny prezydent na czas okupacji

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat Antoniego Macierewicza, który strofuje wszystkich, którzy przypominają o amerykańskiej ustawie just 447 i związanych z nią zagrożeń dla Polski. Uważa, że to działalność antypolska.