Liturgie smoleńskie zostały skończone, zaczynamy liturgie gdańskie i Dni Judaizmu!

Stanisław Michalkiewicz o pasjonującej oba obozy przepychance politycznej z użyciem nieboszczyków, rozpoczynającej nowy rok wyborczy oraz o demonstracjach sędziowskich na wezwanie „naszej złotej pani”

O marszu tysiąca tóg, finale WOŚP i liturgiach gdańskich

Stanisław Michalkiewicz podsumowuje wydarzenia mijającego tygodnia. Komentuje spotkanie prezydenta RP, Andrzeja Dudy, ze społecznością żydowską w Polsce, które odbyło się w pałacu prezydenckim, oraz analizuje relacje polsko-izraelskie.

„PiS zależy na tym, żeby sądy były zależne od PiSu!”

Dr Stanisław Krajski mówi o tym, że PiS pomimo wielu deklaracji tak naprawdę nie chce rozwiązać problemu sądownictwa. Partii rządzącej zależy tylko na powiększaniu swojej władzy. Jak skutecznie zreformować polski wymiar sprawiedliwości? Zapraszamy do obejrzenia.

Sądy muszą być szybkie, nie wolne

Rafał Otoka-Frąckiewicz przygląda się oświadczeniom majątkowym przedstawicieli narodu, szczególnie tym, przejawiającym skłonności ascetyczne.

Tusk chodzi na smyczy, sędziowie kładą lachę, a Ja Państwu życzę spokojnych świąt Bożego Narodzenia!

Stanisław Michalkiewicz w ostatnim spotkaniu z Państwem przed świętami Bożego Narodzenia omawia wojnę polsko – sądową jaka toczy się na ekranach telewizorni zarówno rządowej, jak i nierządnej.