Podejrzewam, że TVN został utworzony za pieniądze ukradzione z FOZZ

Stanisław Michalkiewicz pasjonująco o aferze związanej z Funduszem Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ), za którą stoi wywiad wojskowy. Wywiad wojskowy, który przygotował, przeprowadził i nadzoruje do dziś transformację ustrojową w Polsce. Dlatego proces dotyczący afery FOZZ nie doprowadził do wykrycia sprawców, ani ujawnienia mechanizmów tej gigantycznej kradzieży (wyparowało miliard 640 milionów dolarów).

„Waffel SS!” – o tym, jak TVN zorganizował antypolski reportaż I dostał za to nagrodę!

Kilka miesięcy temu na antenie TVN zaprezentowano reportaż o polskich neonazistach. Po całej Polsce i Europie rozeszło się, że w naszym kraju rodzi się faszyzm i cały postępowy świat musi to zatrzymać! Dzisiaj wiemy, że cały ten materiał dziennikarski to była jednak wielka ściema!

Swastyka na zamówienie

Swastyka z wafelków przeszła już do historii i stała się symbolem polskiego nazizmu, który wykluł się z jaja wysiedzonego przez Kaczora Dyktatora.

Świat według TVN

Kto by pomyślał że może być inaczej

Uchodźcy TVN

Lato trwa w najlepsze, ale TVN już wyjawił jaką atrakcję przygotował na jesień dla ludu pracującego miast i WSI. Jest nim program „Wracajcie, skąd przyszliście”, czyli postępowe show, w którym świadkowie TVN-u przebiorą się za uchodźców i wyruszą w pełną niebezpieczeństw wyprawę, podczas której poznają innych świadków TVNu.