9 komentarzy

  1. Chlopaki sie zastanawiaja o co chodzi z tym zaproszeniem Karonia do Lublina, jak wczesniej Karonia dojechal Chojecki. To prost. To jest ustawka, zeby zrobic szumu wokol eventu, zeby z Karonia zrobic obronce Kosciola Katolickiego i eksperta od wolnosci. To jest tak slabe, ze zemby bolo.

  2. Karoń jest NIKIM ! 😀 IPP ma zwolenników w grupach na prawie wszystkich kontynentach a ten głąb kapuściany jest jak Jabłonowski, królik z kapelusza wysłany przez służby. Zaorać pajaca i tyle !

  3. Akurat IPP ma zwolennikow zarowno w kraju jak i za granica wystepyja tam osoby zarowno pana Kowalskiego jak i chojeckiego ale rowniez wielu gosci typu Turczyn Hana Shen jak i sportowcy zloci medalisci ktorzy dzieki tej telewizji mogli spelnic swoje marzenia co na pewno przyczynilo sie do ich sukcesu poziom duchowy rowniez jest tam zachowany ogolnie dzieje sie tam promocja kultury i sztuki np. filmu “wyklety” bardzo patriotyczny film ehhh mozna wymieniac a i tak pomine polowe no ale teraz cos o Karoniu EeEee tyle w temacie. Pozdrawiam

  4. OMG… komentujący na tym filmie nic, ale to totalnie NIC, nie zrozumiał
    z tego, co mówi Pan Karoń. To odnośnie tego “socjalizmu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *