Pamiętajmy o świętych w swoim życiu i w swoich modlitwach i przypominajmy o świętych, uczmy o świętych nasze dzieci i wnuki, tak żeby ta ważna perspektywa katolicka nie zaginęła, żeby te nasze dzieci i wnuki nie były takie zaprotestantyzowane, zamerykanizowane, zgermanizowane



















