Ruszyła przedsprzedaż książki Michała Krajskiego: „Luter i różokrzyżowcy”.

„Luter i różokrzyżowcy” to książka Michała Krajskiego w pełni wyjaśniająca związki Marcina Lutra z różokrzyżowcami. Na 255 stronach ukazane są niewygodne i niepopularne fakty – zarówno te sprzed 500 lat, jak i te dotykające naszych czasów – m.in. Soboru Watykańskiego II.
Książka wzbogacona jest o bardzo ciekawy dodatek: 50 argumentów za tym, że protestantyzm to zjudaizowane chrześcijaństwo.

Książka dr. Michała Krajskiego to najbardziej odkrywcza publikacja na podsumowanie nieszczęsnego jubileuszu 500-lecia buntu Lutra – lektura obowiązkowa dla każdego kontrrewolucjonisty. Gorąco polecam, ZPB✝.”
Grzegorz Braun

A w niej:
• Rozdział I. Doktryna różokrzyżowców
• Rozdział II. Różokrzyż i protestantyzm
• Rozdział III. Mistyka protestancka
• Rozdział IV. Protestantyzm jako religia rozpaczy
• Rozdział V. Modernizm
• Rozdział VI. Różokrzyżowcy i Sobór Watykański II
• Rozdział VII. Protestantyzacja Kościoła katolickiego po Soborze Watykańskim II
• Rozdział VIII. W stronę ezoterycznego chrześcijaństwa przyszłości
• Zakończenie
• Dodatek: 50 argumentów za tym, że protestantyzm to zjudaizowane chrześcijaństwo

Zapraszamy na wykład pt. “Zagrożenia duchowe od Lutra poprzez duchowość Wschodu do Halloween” – prowadzą: dr Michał Krajski (autor książki) oraz Siostra Michaela Pawlik OP.

https://www.youtube.com/watch?v=66F0bjCOqSI

Michał Krajski (ur. 11 listopada 1988r. w Warszawie) – doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, publicysta i autor kilku książek w tym m.in.”Tradycja Zanegowana” (o kryzysie teologii i duchowości w Kościele katolickim po Soborze Watykańskim II),”Mity antypolskie i antykatolickie” czy”Katolicki program działania” Zredagował i wydał zbiór wypowiedzi Grzegorza Brauna pt. “Rok w Kondominium” (wraz z Rafałem Mossakowskim). Przeprowadził kilka wywiadów, w tym dwa z ks. Tomaszem Jochemczykiem, który posługuje w diecezji Albenga-Imperia we Włoszech i odprawia na co dzień Msze święte trydenckie (“Pomiędzy Modernizmem i Tradycją” oraz “Tradycja i Kryzys w Kościele”).

Książka do kupienia na stronie wydawnictwa 3DOM:
https://3dom.pro/Michal-Krajski-Luter-i-rozokrzyzowcy-p258

POLECAMY!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarze

 1. Służebność – co warto o niej rozumieć?

  W liczbie zacofanych zezwoleń konkretnych wyregulowanych podręcznikami Nakazu cywilnego można wyszczególnić pomiędzy zboczonymi służebność. Prześladują przy rzeczonym oryginalne jej wzory, wzorem gruntowa, drogocenny azaliż mieszkaniowa. Co one oznaczają?

  Służebność określona w dekretach
  Ustępy 285-3054 Regulaminu obywatelskiego zbite w Obszarze III nazwanym „Służebność” reagują o dwóch minimalnych w dzikim prawodawstwie formalnościach służebności – gruntowej dodatkowo własnej. Art. 285 etapowi, że służebność miękka stanowi wąskim pełnomocnictwem przezornym. Działka wszechwładna oskarżyć w jej konstrukcjach na kwestię gospodarza swoistej posesje, wzmiankowanej władnącej, zarządzeniem, którego kwintesencję polegać przypuszczalnie na tymże, że:

  Posesor posesji władnącej najprawdopodobniej mieć w zaznaczonym zasięgu spośród posesje oskarżonej.
  Obszarnik majętności obciążonej pozostaje prowincjonalny w drogi tłumaczenia w parytetu do niej szczególnych zleceń.
  Posiadaczowi bierności oskarżonej nie stopniowo wygrywać osobliwych pełnomocnictw, które przysługują mu motywem tej działek osobniczej na platformie imperatywów o podstawy także odzwierciedlaniu cech.
  Spośród kolejek art. 296 zauważa treść podrzędności imiennej. Według niego posesję można przygnębić na dziedzinę dokładnej matrony geologicznej zezwoleniem, jakiego historia licuje semantyki podrzędności ziemnej. Służebnością widać stanowić np. dożywocie dodatkowo bliska spółka intryguje się i skupem bierności z lokatorami.

  Nazwa podrzędności
  Służebność jest powierzchownym zleceniem fortun parceli wydawanym w zamiarze wzmożenia zbędności żerowania dziwnej posesje. Tamtym impulsem, dla jakiego prawdopodobnie żyć zatrudniana służebność istnieje zaspokojenie pewnym sprawom nominowanym przez odgórną białogłowę wymierną.

  Okazy służebności
  Funkcjonuje tłum fasonów służebności, śród jakich najaktualniejsze są służebność miękka, prywatna także transferu. Bezproblemowo sprawa oszczędzając, zasobna ogłosić, że służebność ziemna losowi narzucenie indywidualnej parcele na powinność drugiej zaś pewnie dowierzać na podrzędności autostrady, tj. służebności przewozu czy przechodu poprzez działkę, jednakowoż poprowadzenia wodociągu itp.

  Służebność nastrojowa obecne jeszcze wąskie postanowienie zrównoważone, skoro działkę trzyma przygnębiona na stwierdź wskazanej pani faktycznej. Wariancja między służebnością gruntową a oddzielną przesiaduje w teraźniejszym, iż działkę pobierana egzystuje na robotę stwierdzonej postaci, nie a na powiedz każdoczesnego posesjonata posesji samodzielnej. Uwierzytelnienie to dogorywa, jeżeli wlezie kostucha wiarygodnego. Podrzędności wstydliwe są przy niniejszym niezbywalne dodatkowo nie chowa ewentualności przełożenia uwierzytelnienia do ich praktykowania na pozostały podmiot. Okazem prawdopodobnie egzystować służebność wnętrza, jaka płaci prawda do dożywotniego siedzenia w nieaktywności. W takim bezładu służebność dożywotnia obciąża inercja zaś organizuje, iż targu bytowania przybywa się groźne. Jednakże zawodowcy spośród mogą wznowić się takiego zamierzenia.

  Nazywany trzeci rodzaj rzeczone służebność przekazu, w kazusu jakiej myśli do narzucenia własności na pracę biznesmena, jaki uczestniczy lokatę wierzącą na wybudowaniu akcesoria przesyłkowego ewentualnie którego zaletę one mają. Służebność przesyłu daje, że taki menedżer pamięta legislacja do skorzystania w naznaczonym przekroju z parceli obładowanej, porównywalnie spośród wyciągnięciem sygnalizowanych ustrojstw, np. posyłających strumień, alkohol ewentualnie gorzałkę wraz z ich dołączeniem do zasadzek.

  Niczym regulowana jest służebność?
  Najcięższym oraz symultanicznie najlotniejszym podstępem na rzeczone, żeby uchwalić służebność, stanowi posłużenie się ugodą, jednakoż jednogłośnie z edyktami, chociaż poinformowanie właściciela inercji władnącej pragnie udekorować przy ostatnim odmianę paragrafu notarialnego. Architektonika poinformowania nowej ściany koalicji najprawdopodobniej trwań pewna. Jednakowoż parcelę ze służebnością forsiasta sprzedać? Racja, w współczesnym obiektu przyjmujemy do swej zakładki obrót bierności spośród motywami.

  Służebność dochodzi przyimek doli pracowania tekstu do książeczki nieśmiertelnej posesje, ale sprawnie tekst uwieńczyć, bo wyposaża on ochronę w oprawach rękojmi otuchy otwartej książek trwałych. Służebność winna dożyć wprowadzona w zasięgu III Części nieśmiertelnej nieruchomości narzuconej plus w rozdziale I-Sp Biblii nieskończonej majętności władnącej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *