Tomasz Gryguć

4 komentarze

 1. Gryguć w 35 sek. : „prawicowy klub poszukiwania sprzeczności ” – no Tomek, Gryguciu jeden wreszcie zaczynasz się odsłaniać z …michnikowszczyną , podaj dalej coś nowego – to michnikowszczyzna i kołakowszczyna mieli „klub krzywego koła” i ” klub poszukiwania sprzeczności ” !

  2) on „zmienia całkowicie stosunek do Jaruzelskiego „- czyli akceptuje tego ruskiego rezydenta….
  A moze wcale nie zmienia tylko odsłania swą prawdę wyznawaną od lat ? Tę „Prawdę” środowiska GW,
  dla której Wojciech J. jest przecież „człowiekiem honoru” i bohaterem.
  Tymczasem dobrze mówi Leszk Żebrowski, że natragiczniejszym w skutkach dla Polski powstaniem było powstanie GW.

  3) Dla niego, Grygucia byłoby obojetne, czy w Warszawie po Jałcie i w 45′ rządziliby ci cą rządzili czy „towarzysz Anders, towarzysz Okulicki” – no ładnie się michnikowski kacapie ODSŁANIASZ – BYLE TAK DALEJ ! No tytułować generałów Wojska Polskiego i AK jako „towarzyszy ” – ochydne, Gryguciu. Tym bardziej, że gdyby w Warszawie rządził po 45′ Anders i rząd Londyński zapewne ruskie i rodziciele „komorowskiej”de domo Rojer-Dziadzia, Cimoszewiczów, Michnika,Hubner, Sztolcmana, nie wybiliby dziesiątki tysięcy Polaków w UB-eckich katowniach !! Różnica byłaby kolosalna Gryguciu !
  Mossakowski tak spokojnie wysłuchuje tych anty-polkich kalumni ?
  Czekam na więcej tej anty-polskiej, propag-agitki rodem z ….jewrejskiej AGORY. A jeszcze nie upłynęło 15 min wywiadu.
  Panie Mossakowski – kogóż pan zaprasza do wywiadów ?! Może od razu samego A-a-a-adama lub Seweryna „pier…le nie rodzę” ? Co się szczypać z jakimś siódmego sortu pismakiem z GW i Polsatu, dziś udającego Narodowca?

  4″Polskie bydło” – kimżesz ty gnojku jesteś, że tak mówisz Gryguciu jeden o Polakach ? Zapewne antypolska GW odcisnęła wielki piętno na twej mózgownicy . Zaczyna mnie bardzo ciekawić z jakiego wyrosłeś korzonka i czym faszerowali cie rodziciele w domu !!

  5) potem uderza w tony ….antyzydowskie . Czy jest to szczere czy tylko chęć zagrania tej nuty pod pewne grupy, które zdają sobie sprawę z zagrożeń anty-żydowskich ? DLACZEGO Gryguć – gdyby był takim antysemitą – pracował tyle lat dla AGORY i GW ? Wtedy mu żydzi nie przeszkadzali, bo dawali chleb? Przecież sam byl szabesgojem u Michnika….
  Teraz zaś szabesgojami obrzuca innych.Podejrzane to wszystko jest.

  1. odp.do pana Nbd
   1.
   Takich jak ty „DZIALACZY” zagorzalych SZKODNIKOW nigdy nie inaczej jak tylko na szkode Polski KRK Ojczyzny i samych Polakow
   nieustajacych opluwaczy podjudzaczy i podrzegaczy w szerzeniu DEZINFORMACJI poprzez obrzucanie tych najlepszych z najlepszych i zasluzonych swoim wlasnym lajnem,nie tylko po to, zeby odkleilo sie od reki wlasnej , ale zeby przykleil do tych wszystkich co sa waszym przeciwienstwam, byle ich obsmarowac babracie sie obsrywaniem lajnem wszelkiego rodzaju z rekoma utytlanymi po lokcie KRAZYCIE jak to zle ptaszysko co sra w swoje wlasne gniazdo, tak wy po internecie i obsmarowujecie kazdego KTO SIE NADA,wystarczy, ze nie jest DOSTATECZNIE podobny do ciebie A JUZ NADAJE SIE WYSMIENICIE …
   …powiem szczerze, ze takich jak ty „MOCARZY” bez owijania bawelny i bez ZADNEJ ZENADY I ZWLOKI powinno sie tym samym lajnem ROZSTRZELAC !!
   2.
   Jeszcze lepiej takim ODEBRAC POLSKIE OBYWATELSTWO I BATEM WYGNAC Z POLSKI NA WIECZNA BANICJE Z ZAKAZEM WSTEPU do 10 pokolenia i BEZ ZADNEJ MOZLIWOSCI ODWOLANIA !!
   3.
   Gdy sa z tym PROBLEMY to zawczasu wykastrowac jak bezuzytecznego psa, ktory sie w niczym nie sprawdzil:
   GRYDZIE I SZCZEKA tylko i wylacznie na swojego pana glupi jak but i nic nie potrafi zre 10x wiecej od niego 2x tyle co sam wazy i tylko po to, zeby obsrac SWOJA WLASNA BUDE… POWIEM SZCZERZE najlepiej zaraz po urodzeniu !

   CZY JEST KTOS „TAKI” W POLSCE W OGOLE DO „TEGO” ZDOLNY???
   Niech Zyje Wielka Polska zawsze Katolicka Wolna i Suwerenna jaka byla kiedys !
   Amen.

 2. Nie znam sie zabardzo na sprawach Polski, tyle tylko co z niektorych komentarzy, ktore sobie zapamietalam pod filmikiem u Pana Nikt czyli Tomsza Gryguc co juz naprawde nalezy do rzadkosci szczegolnie na zgnilym zachodzie

  https://youtu.be/mIcR2Y21Axc

  w 21:13 minucie
  + 22:15
  NAPRAWDE POLECAM
  I NICZ WAM TO BOG WYNAGRODZI !
  Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *