Niedobrze jeśli literaci próbują od nowa pisać historię Polski

Dr Ewa Kurek o noblu dla Olgi Tokarczuk

15 thoughts on “Niedobrze jeśli literaci próbują od nowa pisać historię Polski

    1. Czyżby ciemnota wylała się z kanału pod Wisłą, która zafundowali nam do Czajki PO_paprancy? Szambo Wybilo i rozlewa się. Tragicznie są ci marni zwolennicy budowania rur ściekowych na podwórko jakby sąsiada. Ciemność widać. Jeśli nie wie się o Historii zbyt wiele to jasne, że można Olgę Harczuk (harka na Polskę i Polaków) wychwalać. Niech napisze zamiast lewackiej ideologii „Pokot po kościach pługiem” książkę jak jej ziomale Kozacy haratali Żydów w rebeli Chmielnickiego, podczas koliszczyzny czy wreszcie na Wołyniu pod opiekuńczym skrzydłami hitlerowców z niemiec!! Niech pojedzie z archeologii i wykopie Kości Polaków pomordowanych przez jej. ukraińskich ziomali w Małopolsce Wschodniej. Tam dopiero są setki tysięcy kg kości Naszych Rodaków.

     1. Jesteś zbyt wielkim idiotą,bym wchodził z takim czymś w dyskurs „patrioto” z nkwdowskiego szamba

     2. NKWD-zosta lub jakimś innym Bermanem czy „Romańskim” to może byli twoi rodziciele a o moich się nie martw, bo tacy nie byli!!

     3. Źle trafiłeś nkwdowski pomiocie. Zbyt stary jestem, abyś mi coś takiego zarzucał. Ale dobrze pamietam, gdy tacy dziś „świeci’ , albo ich rodzice, latali do NKWD, UB, czy ich następców z donosami. To, że masz we krwi geny łajdactwa widać po tym, co tu sowiecki pomiocie wypisujesz

     4. Jeśli jesteś Stary to może splyn z falami Trzaskowianki , przestań gadzie opluwac Ludzie i porządnych Dziennikarzy oraz Historyków

     5. „Opinie” idioty Popierających tutejszych przygłupów udających patriotów są dla mnie niczym. Paniał sowiecki bękarcie?

     6. Bydlaku ani nie jestem bękartem ani nie jestem sowiecki.
      Splunąć ci w pysk tylko CHAMIE, lub chlasnąć na odlew w pysk. Na nic więcej nie zasługujesz, rzygając na ludzi

     7. Potomkowie sowieckich sługusów nic innego nie potrafią. Tylko pluć na innych, walić w pysk i strzelać w łeb. Wychodzi to nawet po latach.

 1. PO co czytać skoro są uchybienia faktograficzne. Pani Kurek jest łaskawa dla autorki opluwającej Polaków. Jest to postawa osoby zastraszonej, a nie autorytetu historyka, żenada.

 2. Tylko, że p. Tokarczuk nie dosłała Nobla za literaturę ale za oczekiwane przez antypolskie środowiska wypowiedzi.
  Sądzę, że torowała sobie w ten sposób drogę do tej lewackiej w tej chwili nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *