Strona główna / Felieton / NIEDZIELSKI oskarża: 200 tys. zgonów to wina Polaków

NIEDZIELSKI oskarża: 200 tys. zgonów to wina Polaków

POSPIESZALSKI ostro odpowiada

Tagi: