10 komentarzy

 1. Skoro ci się to nie potoba, to po co pajacu zapisaleś się do tego zespołu? Weź się do jakiejś pożytecznej roboty nierobie!

   1. Ja swoje przepracowałem smarkaczu. A jeśli ci nie pasuje, co tu piszę, to nie czytaj. Rzekomo kochacie tu “wolność słowa”.

    1. Ty tzw. “Dość ciemnoty!!!!!” jestes wyjatkowym chamem, wrecz bydlakiem, to widac z wielu twoich komentarzy na tym portalu. Widac tez, ze “przepracowałes”, a raczej przelezales i sluzyles wladzom PRL-u, a w niedziele od wielkiego dzwonu klepaales po lacinie jako ministrant, nic nie rozumiejac z tego. A dzisiaj, nadal nic nie prezentujesz oprocz wugaryzmow i prostactwa. Zaloze sie, ze jestem sporo starszy od ciebie, wiec brzydze sie takimi tempakami z mojego pokolenia.

     1. Wobec bydła, a jesteście nim,nikt normalny nie zachowa się inaczej. Co siejecie, to potem zbieracie. Ta strona nie nadaje się na nic innego, jak tylko na defekowanie matole!

     2. Nadal nic nie rozumiesz, wiec ci wyjasniam, ja nie komentowalem o LGBT (nie obchodza mnie te sprawy, wolny jestem), a o Twoim chamstwie atakowania ludzi.

     3. Rozumienia nie ucz mnie baranie. Nie dorosłeś do tego. Więc cię traktuje adekwatnie do poziomu, jaki prezentujesz i do tego, co tu jest promowane. Paniał czerwony tępaku? Skoro kochacie szambo, to nie będę wam przeszkadzał. Obrzucam was tu tym, czym wy innych. Gównem. Na nic innego nie zasłużyliście tu.

     4. Wylaczam sie, bo uwielbiasz zachłysnąc sie wlasnym gównem, a tfuuuu ci na imie ciemniaku

     5. Z debilami – a jesteś nim – nie dyskutuję. Szkoda mojego czasu. Defekuj. I tak nic innego czerwony tępaku nie potrafisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *