28 kwietnia 2017 | | Rozmowy i wywiady | 15 komentarzy

Wyszukaj: Antoni Macierewicz rozmowa Witold Gadowski wojsko

Macierewicz to zmienił – Witold Gadowski

7
1
Zostawiliście 15 wypowiedzi w temacie “Od lat 80. do 2015 roku wiodącą rolę w polityce mieli wojskowi

 1. Mariusz Albertusiak napisał(a):

  Pan W.Gadowski nie zna, nie spotkał się z zasadą “My nie ruszamy waszych- wy nie ruszacie naszych!”? A niby taki doświadczony! Wkurza mnie już PiS, wkurza mnie już i W.Gadowski!

  0

  0
 2. Roman Łambucki napisał(a):

  Zostaną upublicznione (nie wyjaśnione) pół roku przed wyborami parlamentarnymi. Czeka nas “totalna dyskredytacja” PO. Teraz wrogiem jest .Nowoczesna i KOD. Gratuluję PISowi skuteczności.

  0

  0
  • Mt Guy napisał(a):

   Tez tak myślę. Bez władzy nad sądami nie ma co tych spraw toczyć bo taki tusk dostanie w zawiasach wyrok co najwyżej. Jak wprowadza ustawę o sądowniczą to zaczną puszczać smaczki przed wyborami.

   0

   0
  • Mariusz Albertusiak napisał(a):

   Święta naiwności! Owszem, wszystko wywleką tuż przed wyborami ale po to, by PO lub ich mutacja, mogło urwać łby sprawom tuż po wygranych wyborach. To zgrany, ale skuteczny scenariusz!

   0

   0
 3. Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Z “PRZEDWCZESNEGO ŚWITU”:
  W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE w imię obrony DEMOKRACJI.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzacje handlu wojną i pokojem,odwołując się przy tym do ANTYPOLSKICH,bandyckich korzeni.
  Jest i druga strona medalu wynikająca z pojedynku USA-Chiny.
  Doskonali się sztukę wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!

  0

  0
 4. Stanislaw Grochowalski napisał(a):

  Gadowski nie ma odwagi albo rozumu aby postawić prostą diagnozę nt. układu rządzącego Polską. Często używa wyjaśnienia “niepojęte”. Czemu w pisowskim rządzie są ludzie Geremka? NIEPOJĘTE.

  Gadowski ma czas by zawodowo zająć się tematami i poznać wiele detali. Nie robi to na mnie wrażenia, bo każdy w swoim zawodzie spędza czas i poznaje detale. Jeszcze większą wiedzą dysponuje prof.Nowak, ale z tej wiedzy nie wynika żadna analiza ani synteza. Chodząca encyklopedia. Patrz uwaga wyżej.

  Gadowski podchwytuje hasła Stankiewicz o “moskiewskich szkołach”. Całe MSZ na pasku USA, Izraela – zimna wojna z Rosją, rządzą od lat partie antyrosyjskie, a ci zawodowcy rozprawiają o Moskwie rządzącej w polskim MSZ. Czy leci z nami pilot?

  PS. Właśnie sobie przypomniałem, że Gadowski kiedyś lansował tezy, że nie ma w Rosji czegoś takiego jak żydowscy oligarchowie, są tylko Rosjanie podszywający się niecnie pod Żydów. Ponoć (tego osobiście nie sprawdzałem) w swoich cotygodniowych komentarzach Gadowski “przegapił” moment negocjacji CETA….
  A tu prawdziwa perełka, czyli jak Gadowski publicznie robił z siebie intelektualne pośmiewisko… http://osiejuk.salon24.pl/734464,o-dwoch-takich-co-sie-wybrali-na-smoki-i-dostali-rozwolnienia.
  Wpuszczenie do jednego terrarium Gadowskiego i Stankiewicz musi być niebywałą ucztą dla polskiego ćwierćinteligenta. W komentarzach na YT pełno zachwytów typu “gadowski jest super” itd.

  0

  0
 5. Janina Alwas napisał(a):

  Wiwat Mr. Gadowski i MINISTER MACIEREWICZ

  0

  0
 6. Waldemar Podgórski napisał(a):

  używając cytatu:
  “… kopiemy się po kostkach, ale nie wyżej …”

  0

  0
 7. Marceli Szpak napisał(a):

  No ba … a jak się nie zgodzą po dobroci, to kamieni po rozbiórce Luwru będzie pod dostatkiem… “Wiecie co z nimi zrobić!”

  0

  0
 8. Dan Bar napisał(a):

  w izraelu od 1949 roku rządzą wojskowi i tobie to nie przeszkadza?

  0

  0
 9. Michael Sarov napisał(a):

  Obalić POLIN machloje zostaną wyjaśnione a winni zawieszeni

  0

  0

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Były oficer (aparatczyk?) o ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH

Czy na spotkaniu KOD’u panują stalinowskie klimaty? 10

Zlikwidujemy IPN i CBA

Grzegorz Schetyna 00

Postpeerelowscy prawnicy pokazują teraz swoje prawdziwe oblicze

Prof. Pawłowicz u Gadowskiego w radiu WNET 30

Islam to jest stan umysłu

Donald Trump złożył szeroko komentowaną wizytę na szczycie liderów państw muzułmańskich w Arabii Saudyjskiej. Jego małżonka Melania zszokowała świat, nie zakładając na głowę chusty, natomiast sam Trump apelował: “Wygońcie ekstremistów! (…) wygońcie ich z tej planety”. Czy te słowa wywrą jakikolwiek wpływ na muzułmańskich przywódców? Mariusz Max Kolonko mówi, jak jest. 60

Wszyscy artyści to prostytutki

Służby, mafie i loże 00

22 zabitych, dziesiątki rannych. Islam zbiera krwawe żniwo w Europie!

Manchester i Europa w szoku 00

Fatima a islam i zamachy

Grzegorz Górny: W tym przesłaniu jest znak 12

Jak przywrócić Europie spokój?

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o tym co zrobić, żeby zapobiec wydarzeniom podobnym do tych z Manchesteru, o festiwalu piosenki w Opolu, a także informacje o Magdalenie Żuk. 50

O rządach celebrytów i sędziów

Puszka Pandory, z której wyskoczyli celebryci mający grać w Opolu i sędziowie konferujący w Katowicach, została otwarta, a w Polsce powstała alternatywna rzeczywistość. Sprawę komentuje Stanisław Janecki. 41

Dlaczego nie doszło do wybuchu wojny 13 maja 2017?

Dr Stanisław Krajski 41

Polska wobec kombinacji operacyjnych – 23.04.2017

Spotkanie Stanisława Michalkiewicza w Nowym Sączu 10

Katolicki feminizm? “Musimy być bardziej waleczne”

Aneta Ciężarek, działaczka pro-life i Angelika Olszewska, aktorka, które w rozmowie zastanawiały się nad tym, dlaczego ciągle mówi się o walce o prawa kobiet w środowisku lewicowym, a nie na prawicy i czy istnieje katolicki feminizm. 10

Co kręci celebrytki, co podnieca Newsweek? Festiwal NecrOpole

PRZEGLĄD PRASY POWAŻNEJ 40