Podobne

23 Thoughts to “Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej

 1. Tylko własna energetyka jądrowa i broń atomowa może nam dać gwarancję bezpieczeństwa poprzez aktywne odstraszanie potencjalnego agresora.

  1. Dan Bar BTW . Te ksywki to wam nadają w Olgino czy Tel Awiwie ?

 2. jak widać z szarego mietka żupak jeszcze nie wyszaedł. To ci powiem jedno profesorze od siedmiu boleści żeby być mocarstwem trzeba nie 34-a 100 200 milionów ludzi mówiacych tym samym językiem i kierujących się tymi samymi wartościami np WIARA. Do tego sojuszników i gospodarkę. Żydzi to pojeli dość wcześnie i nie budują własnego mocarstwa ale w każdym w którym są są wiodacą siłą. I takich durniów jak ty swzarymietku to mam tak głęboko jak mozna sobie czopek wsadzić a juz sa to durne gadanie powinni ci wszystkie „tytuły naukowe” które „zdobyłeś” natychmiast odebrać a za podjudzanie ludzi kula w podoficerski zupacki łeb.

  1. Nawyzywałeś ludzi jak ostatni kretyn , który z dziczy amazońskiej po raz pierwszy wszedł do cywilizacji. Albo przestań pić , albo zacznij coś brać albo ogranicz to co bierzesz.

  2. właśnie zydki..cytat:”Żydzi to pojeli dość wcześnie i nie budują własnego mocarstwa ale w każdym w którym są są wiodacą siłą”……nie siłą tylko pasożytami…..

  3. a Izrael ma broń jądrową , a ma mniej mieszkańców niz Polska…

  4. judzic to możesz swoją pejsatą babcie

 3. polska musi mieć własną broń atomową…nie amerykańską , nie ruską ..własną

  1. Korea Północna też chciała i Amerykanom portki zadrżały i już chcą demokrację wprowadzać, zapewne to samo byłoby u nas gdybyśmy podjęli próby stworzenia takiej broni zamiast ją kupić od USraela

 4. Musimy odtworzyć 11 brygad kawalerii

 5. Tylko madrze pokierowac I odsunac obca agenture od stanowisk decyzyjnych

 6. Jako Polska, czy judeopolonia ???

 7. . Nie daje się potężnej broni Indianom. Indianie mają się wzajemnie zutylizować.

 8. Wszystko zależy od obywateli czyli nas

 9. żeby być mocarstwem trzeba mieć co najmniej 3500 E sredniej a nie 800 w porywach

 10. Polska nie może wrócić do żadnej pozycji poza byciem międzynarodowym pośmiewiskiem, bo Polski w ogóle nie ma, jest polskojęzyczne państwo będące sukcesją PRL.

 11. … chyba w robieniu zamętu …

 12. Zeby byc mocarstwem trzeba miec przedwszystkim swoj rzad a nie bande krwiopijcow

Dodaj komentarz