14 komentarzy

  1. Nitras jest ze Szczecina,a te słowa powiedział poseł PIS Krzysztof Zaremba też ze Szczecina ,który przed laty był w PO i jako dawny kolega partyjny tego typa dobrze wie co mówi!

  2. Moja babcia pracowała w sądzie jako sprzątaczka (jakieś 20 lat temu) i był w Koszalinie. Opowiadała kiedyś ,jak traktował ludzi. Kultury nie okazywał, nie odpowiadał nawet na ‘dzień dobry’. Zero szacunku dla ludzi.

  3. Zapowiadali transmisję na żywo: Komisja Sejmowa. Piotrowicz contra reszta świata. Zarwałem pól nocy, ale obejrzałem minuta po minucie. Z całą pewnością wiem co widziałem. Dzisiaj, tak dla równowagi – Se zajrzałem na kanał “TV Republika” … Relacja z tego co widziałem wcześniej na żywo minuta po minucie. “TV Republika” próbowała mnie przekonać, że jestem idiotą, i właściwie 1. NIE widziałem na własne oczy jak Suski się zaparł z mikrofonem, 2: NIE widziałem na własne oczy jak Piotrowicz olewa wszystkich ciepłym moczem, 3: NIE widziałem na własne oczy jak Kryśka żre bułę, 4: NIE widziałem jak wyruchano Polaków, którzy nie są za PiS. Brawo “TV Republika”! Teraz wreszcie mój umysł wszedł na słuszne tory. Jarosław! Jarosław! Jarosław! Łu bu dubu …

    1. Poziom twojego umysłu, jeśli to tak można nazwać, znajduje się w kanałach sanitarnych pod ulicą, niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *