Podobne

10 Thoughts to “Sąd wydał wyrok za zamach krzesłem na Prezydenta

 1. w Polsce można kraść bezkarnie miliony, ale ni można podnieść krzesła i rzucać tortem. https://www.youtube.com/watch?v=JMCHII9QM5A

 2. „Wolna Polska” – oksymoron 😉

 3. Znieważenie prezydenta? 🙂 ..jak komora można znieważyć? :)) przecież on sam siebie tak znieważył, ze już nikt go nie przebije…;)

 4. Kiedy wyrok dla Komoruska za znieważenie narodu polskiego?

  1. Nigdy. Polactwo wybrało jego kumpli z PiSS.

  2. Jakub Muszyński To niby bandyci z PO, SB, UBecji skazaliby Komorowskiego?

  3. Janusz Musiał Jak by im stalinfani z Brukseli kazali to czemu nie.

  4. Janusz Musiał A kolega ma na myśli zapewne nadzieje pokładane w PiSie. Jak na razie to faktycznie SiSiu. Anek WSI nadal tajny. Bury wypuszczony na wolność. itd itp. Msza za mszą, kasa dla batmanów szerokim strumieniem płynie a złodzieje nadal na wolności. Przez socjal PiS-u coraz droższe robi się np posiadanie i eksploatacja auta. Bo wg wychowanej w PRL starszyzny plemiennej SiSiu -prywatny transport to luksus. PiS jest na okres przejściowy. Jak się ludzie wyedukują to może będą głosować na bardziej konstruktywną prawicę.

  5. Janusz Musiał Bandyci z PO, PiSS, SB, UB, WSI itp. to jedna i ta sama banda. Podzielili się tylko na 2 szajki, żeby ogłupiałe Polactwo głosowali raz na jednych, raz na drugich. A działają wg. ustalonej w Magdalence zasady „My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych.”
   A skubiemy Polaków ile wlezie.

Dodaj komentarz