Prezydent Zelensky wrzucił znowu do polskiego życia publicznego „zamach w Smoleńsku” – i bęc wuja w czoło, zaskoczyło. Ja mówię: nie napalajmy się na tę wrzutkę, bo znowu nas rozgrywają Udostępnij:Wpis Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail Share on WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp Tagi:Rafał ZiemkiewiczSmoleńskUkrainawojnax.gax.rePrevious ArticleNiemcy chcieliby mieć większy wpływ na emigracyjny rząd ukraińskiNext ArticleKto zarabia, kto płacze? Podobne Czy państwo z dykty przetrwa ukrywanie prawdy? 20 czerwca 2026 Wielowektorowa dyplomacja mocarstw trwale marginalizuje Warszawę 20 czerwca 2026 Karol Nawrocki musi pocałować klamkę w Kijowie 19 czerwca 2026