Leszek Żebrowski o stosunku części polskiej młodzieży do Żołnierzy Wyklętych i o Światowym Stowarzyszeniu Żołnierzy Armii Krajowej.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 komentarze

  1. Komunistyczna bandyterka spod znaku “ppr-pzpr”, wraz ze swoimi pomiotami w postaci synalków i wnusiów wciska się wszędzie tam, gdzie działają środowiska prawdziwych kombatantów. My ich wszystkich, Panie Redaktorze widzimy, oni są po to, by zohydzać ideę walki o niepodległość Polski. To wszystko samo zaginie wówczas, gdy najmłodszy kombatant osiągnie wiek ponad 100 lat, a wtedy wszyscy prawdziwi kombatanci przejdą do wieczności, a zajmą się ich historiami uczciwi naukowcy, którzy fachowym okiem ocenią dokumenty, które zostały po żołnierzach Podziemia Niepodległościowego.

  2. Wątpię, żeby była to prawda. Nawet jeśli tak, to świadczy to jednak o patologii. Dać 6 letniemu dziecku broń i dowództwo. To nienormalne. Czym tu się można ekscytować?

    1. Oczywiście, że prawda. Sama się z tym zetknęłam. Sztandar zacnego batalionu “Parasol” naszał były UB-ek. 6-letnich żołnierzy nie było, ale uzurpatorzy są zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *