Po skandalicznych wypowiedziach najważniejszych polityków Izraela, Mateusz Morawiecki postanowił odwołać wizytę w tym kraju na Szczycie Grupy Wyszehradzkiej! Dlaczego tak późno? Czy wreszcie nasi rządzący zrozumieli, o co w tym wszystkim chodzi i jakie podejście mają do nas wpływowe gremia żydowskie?

https://www.youtube.com/watch?v=TMZp4BZQSJw

Jakie masz odczucia?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

4 komentarze

  1. POPIERAM. Dodać tylko jeszcze trzeba, że Rząd Rzeczpospolitej powinien radykalnie ograniczyć kontakty wzajemne z tak zwanym „państwem Izrael”. Dotyczy to przede wszystkim przyjazdów całych watah żydowskiej młodzieży z Izraela, nie potrafiącej się zachować w Auschwitz i Birkenau. Należy również usunąć niejakiego cywińskiego z funkcji dyrektora Muzeum Auschwitz, czyli prożydowskiego urzędnika, utrudniającego polskim grupom zwiedzanie tego miejsca. I to NATYCHMIAST!

  2. A moze o to chodzilo by te bzdurne wypowiedzi doprowadzily do nieobecnosci Polski w Izraelu. Szczyt co prawda zostal odwolany ale politycy tzw. grupy wyszehradzkiej pojechali, na pewno nie po to by sie kapac w Morzu Martwym. Przy kawie tez mozna ustalenia poczynic i nie bedzie to szczyt tylko ROZMOWY PRZY KAWIE. W Eurosowiecie (UE) nie mamyzadnego znaczenia, przeciwwaga byla grupa wyszehradzka gdzie polski glos byl wazny. Mozliwe, ze chodzi o to by to zmienic. Niemcy lub gospodarz obecnych „rozmow bilateralnych” przejma kierownictwo grupy. W UE bez poparcia Francji, Niemcy coraz mniej moga a po majowych wyborach do PE moze byc jeszcze gorzej. Zobaczymy

  3. Co Pan opowiada, że pozostali członkowie V4 odwołali wizyty w Izraelu. Przybyli w komplecie i z Netanjahu pili sobie z dzióbków.

  4. To wszystko jest zaplanowane,prosze sie nie łudzić ze rząd jest tak wspaniałomyślny i patriotyczny.Chodzi im aby pan sie nabrał i znowu wybrał ten rząd w następnej kadencji, a pózniej oni bedą zacierać ręce.Dlaczego milczeli do tej pory ?. Przecierz nas obrażają juz od bardzo dawna.To sa ich gierki.Kto sie da nabrać na to ? Prosze sie zastanowić nad ich krętacka polityka. Jeszcze raz to jest zaplanowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *