8 komentarzy

 1. Poczatkowo myslalem, ze UE popelniaja blad stosujac absurdalne ataki przeciwko Polsce. Ale jest inne wyjasnienie i mysle ze to ono jest prawdziwe. W 2015 pozwolono PIS wygrac wybory, nawet udzielono wsparcia (np poprzez FAKT). Tutaj warto obejrzec jakie sa dzialania gospodarcze obecnej wladzy. To rozbudzanie nadziei Polakow, ale w sredniej perspektywie czasowej doprowadzajace kraj do katastrofy. W 2011/2012 byla proba zakonczenia wojny polsko polskiej i wejscia na droge reform. Zostalo to zablokowane na… zlecenie niemieckich sluzb specjalnych, a celem bylo rozwiazanie niemieckich przyszlych problemow z imigrantami. Dokonano tego rekoma agentury wewnarz PIS. Najprawdopodobniej plan byl taki: brak reform gospodarczych -> Polska gospodarka slabo rozwija sie, sa wysokie podatki itp -> mlodzi ludzie uciekaja i nie ma kto pracowac na licznych polskich emerytow -> dostajemy propozycje nie do odrzucenia: przyjmujemy muzulmanskich imigrantow, a oni beda pracowac na nasze emerytury. I ten plan nadal jest realizowany. To bedzie pokazowa akcja na cale UE jak konczy sie zadzieranie z Niemcami, a przy okazji Niemcy pozbeda sie niechcianych u siebie przybyszow. Przy okazji czyszcza sobie historie: za rzadow Tuska i PO mocno ubrudzili sobie rece, beda mogli tlumaczyc sie ze dzialali w interesie Polakow (tlumaczenie w Polsce) lub ze walczyli z faszyzmem (tlumaczenie na zachodzie). A moze nawet zrewiduja swoja wschodnia granice…. Obecna wladza jest w bardzo duzym stopniu infiltrowana przez wrogie Polsce sluzby specjalne. Niemcy, czy UE ‘atakujac’ Polske udziela wsparcia… wlasnie tej agenturze.

  1. To byl moj komentarz do jednej wypowiedzi o dzialaniach UE wobec Polski. Srodowisko ‘dobrej zmiany’ jest w ogromnym stopniu infiiltrowane przez wrogie sluzby specjalne. To dlatego pozwolono wygrac wybory w 2015. Zarowno Kaczynski, jak i Szydlo, czy Duda nie maja najmniejszego pojecia o ekonomii… miedzy innymi dlatego wrogie sluzby wybraly ich do pelnienia swoich funkcji! I podsunieto im doradcow ekonomicznych… od sabotazu gospodarczego.

  2. Swiadomość polityczna naszych rodaków jest na takim poziomie że NIKT nie jest w stanie ustosunkować się do tego co napisałeś. Na plus czy na minus. Mamy tu namacalny dowód co media zrobiły ludziom z muzgów. To są wyborcy , którzy kartką w urnie zadecydują o naszej przyszłości

  3. Jerzy Pryszmont w 2013 musialem uciekac z Poilski i spedzilem 4 miesiace w obozie dla uchodzcow w Niemczech. Tam odbylem wiele rozmow z ich sluzbami specjalnymi. Miedzy innymi stad znam czesc ich planow. Jest dosc ciekawa opinie sprzed kilkuset lat ambasadora Rosji o Polakach – ze bardzo latwo jest ich rozgrywac emocjami.

  4. Nowa Konfederacja
   15 min ·
   BRUKSELSKI PREZENT DLA KACZYŃSKIEGO
   Stefan Sękowski o rezolucji PE dotyczącej Polski: “Nie zdziwiłbym się, gdyby w mrocznych podziemiach siedziby Prawa i Sprawiedliwości znajdował się tajny sejf. Hasło otwierające pancerne drzwi zna tylko Jarosław Kaczyński i pani Basia, podobnie jak cele, na jakie przeznaczane są zgromadzone w nim środki. Z pieniędzy, które się tam znajdują, opłaca się najważniejszych tajnych współpracowników PiS. Nie jakieś tam płotki z telewizji publicznej czy organizatorzy fakenewsowych kampanii w internecie. Chodzi o sojuszników największego kalibru. Są to co najmniej opozycyjni posłowie blokujący mównice. Celebryci robiący z siebie durniów podczas antyrządowych manifestacji. I, co najważniejsze, autorzy kolejnych rezolucji Parlamentu Europejskiego, dotyczących praworządności w Polsce i głosujący za nimi przedstawiciele Platformy Obywatelskiej”. nowakonfederacja.pl/brukselski-prezent-dla-kaczynskiego/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *