Stanisław Michalkiewicz, dr Anna Mandrela, Przemysław Holocher oraz Tomasz Grzegorz Stala komentują ostatnie dziennikarskie śledztwo Radosława Patlewicza

https://www.youtube.com/watch?v=QQ4Rs_jg9vc

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

19 komentarzy

 1. Jeżeli ma sie jakąś wizje a w partii jej sie nie realizuje to sie zmienia proste.Ja wierze Czerniakowi nie idzcie tą drogą

 2. Atakowanie doktora Czerniaka jako lekarza przez tą panią jest obrzydliwe. Jesli byl konfidentem to ok, ale prosze go nie atakowac jako lekarza bo uratowal wiele ludzi lecząc ich. Może chcial sie oczyscic , bo wspolpracowal z SB w latach kiedy kazdy polak walczyl z tą dyktaturą. Niestety nikt nie jest DOSKONALY. Dziekuje panu Petlewiczowi i panu S. Michalkiewicz,że zechcial swoją TWARZĄ brac udzial w tej dyskusji.

  1. Skąd pomysł, że był konfidentem? Na tym m.in. polega manipulacja p. Patlewcza, że ciągłym powtarzaniem słowa “teczka”, w sposób zamierzony stwarza wrażenie, że chodzi tu o jakąś współpracę z bezpieką. To w ogóle z tych dokumentów nie wynika. To zwykłą teczka akt personalnych, którą miał założoną każdy żołnierz, milicjant, a pewnie też inni pracownicy w tamtych czasach.

  1. Popieram powinno zaprosić się doktora Czerniaka który jest lekarzem z powołania. Pan doktor Czerniak naprawdę leczy ludzi!!!

  2. Patlewicz podawał, że długi czas chciał porozmawiać z Czerniakiem ale ten go zwyczajnie unikał wiedząc jak śmierdzące sprawy są w teczce Czerniaka !
   Miał możliwość, robił uniki – niech zbierze burzę !

 3. Jak dla mnie, powinniście zaprosić do programu pana Czerniaka. Wtedy by to było jakieś wiarygodne. A tak, sami tego nie możemy zweryfikować i musimy wierzyć ludziom, którzy nam przedstawili daną sprawę. Powtarzam mało wiarygodne. Co wcale nie znaczy, że nie macie racji.

 4. Wszyscy tu zaproszeni się mylą ponieważ racjonalne myślenie przesłania im ślepa wiara w Boga a nie w ludzi.
  Choroba was nie dotknęła.
  Czerniak byl w zomo?
  I co z tego to byly inne czasy zabił kogoś?
  Mam wrażenie że Ci państwo maja parcie na szkło kosztem innych znanych.
  Za niedługo dowiem sie że to Ja bylam w zomo.

  1. “ślepa wiara w Boga a nie w ludzi” – owszem , byli już tacy co wierzyli w różnych ludzi – a to w Lenina, a to Hitlera a niektórzy do dziś wierzą w Stalina.
   Jak się skończyła wiara w Hitlera, Lenina i Stalina doskonale wiemy : MILIONY ludzi oddało swe życie przez tych , którzy wierzyli w tych SZUBRAWCÓW, za nic mając Boga !

 5. Pismaki mają profity za oczerniające wpisy dot. M.in Pana Huberta. Stąd prosty wniosek, Pan Hubert “komuś” wysoko postawionemu bardzo przeszkadza.

 6. W tamtych latach, sporo młodych osób wstępowało do ZOMO czy Partii itd. Nie każdy miał takie możliwości jak Pan Michalkiewicz żeby kształcić się i wyjeżdżać na saxy . Albo rodzice byli bogaci, albo na wyższych szczeblach albo w partii. Taka była rzeczywistość niestety. Więc z jakiej klasy pochodzi P. Michalkiewicz?

 7. Bawicie się brzydko… obmawianie człowieka bez jego udziału w rozmowie to bardzo niskie osiągnięcie… Wydajecie o sobie opinię… Nie będę więcej słuchał i oglądał takiej chorej opcji… Politytka to jak zawsze… brudna i śmierdząca Pani… Niszczycie ludzi… Pamiętajcie jednak… Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie… Zaproście człowieka i powiedzcie mu to w twarz… Tak jest uczciwiej i wiarygodniej…

 8. No to rzeczywiście kawał komunistycznego kapusia. Wziął dureń jeden z drugim na rozkład porządnego człowieka, który wyleczył już prawdopodobnie tysiące “nieuleczalnie” chorych dzieci, i epatuje naokoło różnymi zakłamanymi, emocjonalnymi epitetami typu “kiszczakowskie MSW”, “palowanie patriotów” i “lojalka”. No i co drugie słowo “teczka”, żeby stworzyć wrażenie, że chodzi o dokumenty tajnej współpracy z SB lub WSW. Panie Patlewicz, również dziś student szkoły wojskowej czy policyjnej jest zobowiązany do zwrotu kosztów studiów, jeśli nie przesłuży określonego czasu w danej służbie, i to nie jest żadna lojalka, bo wynika wprost z obowiązującego prawa i wtedy też wynikało. Czerniak to człowiek bardzo popularny, bo skutecznie pomaga ludziom. Jeśli chcecie oszołomy takich ludzi dyskredytować, to jesteście skazani na marginalizację, i słusznie.

  1. no tak a w MSW u Kiszczaka w latach 80′ to może byli Sapiehowie, Potoccy i Zamojscy ?!
   Oczywiście, że to było kiszczakowskie MSW i kiszczak od 80′ do swej śmierci przeżył sobie dobrze – Nawet mając w domu NIELEGALNIE DOKUMENTY, których nie powinien posiadać prywatnie w domu ( teczka TW BOLEK)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *