2 komentarze

 1. Panowie i Panie z dalekiej Austrii. Wlasnie wybraliscie sobie jakiegos „zielonego socjaldemokrate” na prezydenta. Moze zle was oceniam, moze i tym razem dokonano falszerstw wyborczych (na skale – tym razem – powiedzmy 20%). Za falszerstwa sprzed 6 miesiecy (frekwencja ponad 100% w kilku okregach) NIKOGO nawet nie przesluchano.
  Oto, co w skrocie was czeka
  Do waszego kraju bedzie wlewalo sie tysiace (…), na ktorych bedziecie placic haracz („socjal”)
  Wasze kobiety beda gwalcone, nierzadko mordowane . jak obecnie w Merkellandii.
  Wasze kobiety beda chamsko zaczepiane i „molestowane” – na ulicach, w metrze, na dworcach, na basenach, na plazach – tak, jak w kraju Prosiaczkowej.
  Wasza policja, prokuratorzy, sedziowie dostana rozkazy aby co sie da tuszowac i zaklamywac – tak jak w kraju Prosiaczkowej.
  Wasze sądy bedą wydawaly bardzo lagodne wyroki, albo uniewinnialy – tak, jak w Prosiaczkowie.
  Niedlugo bedą podwyzki podatkow – horda kosztuje, a z resztą lewak jedyne co umie robic w obliczu „kryzysu” – to doic podatkami.
  O wydostaniu sie spod buta brukseli – zapomnijcie.
  No i raczej przygotujcie sie na jakis zamach w wykonaniu „rozchwianego psychicznie radykala”. Bedzie to zapewne zielonoswiątkowiec.
  Ale coz: volenti non fit injuria – chcącemu nie dzieje sie krzywda.
  Auf Wiedersehen.

 2. Panie Stanisławie, dziękuje za udostępnienie tego spotkania. Sprawiło mi duża przyjemność oglądanie i słuchanie polskich ekonomistów. Prof. Song Hogbing głośno potwierdził ze wyprzedaż polskiego sektora bankowego to jest błąd, a w wysokości 80% nazwał głupota. Mam pytanie, kiedy Balcerowicz idzie do więzienia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *