Podobne

28 Thoughts to “Wyrok za „polską tradycję antysemicką”

 1. Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)[1]. Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu[2].

  1. i dlatego nazywał się narodowym- socjalizmem?

 2. Przecież ten gość spalił kukłę 1go konkretnego żyda i to nie za to , że jest żydem, ale za to co robi za pomocą swoich pieniędzy. To nie antysemityzm.

 3. Kurwa, nóż się w kieszeni otwiera. Sędzia za ten zwrot powinien być wypierdolony na zbity pysk z pracy i wydalony z kraju – najlepiej do Izraela. Tam nie ma tradycji antysemickiej.

 4. On spalił przecież kukłę żydowskiego polityka. Polityka! Polityk powinien mieć grubą skórę, szczególnie kiedy jest parszywą świnią. To niedopuszczalne, że w Polsce orzekają wciąż te same sądy, w których w latach 50, Żydzi w togach polskich sędziów mordowali polskich patriotów i nigdy do tej pory nikt za to nie został ukarany! Żydzi wciąż gnębią Polaków.

 5. Za spalenie kukły więzienie za zabicie dziecka pochwały i klepanie po plecach

 6. Mili Państwo Rodacy,
  Nasze komentarze to „bicie piany”. Potrzebna jest niewąsko zakrojona akcja w całej Polsce z udziałem środowisk narodowych oraz patriotycznych. Nie możemy pozwolić, żeby sędzia czubek, zastraszony obecnością żydowskich kobitek, za spalenie kukły żyda (Sorosa) miał dostać wyrok 10 miesięcy więzienia. To jest skandal! Zaraz nas wszystkich zaczną za byle krytykę (ja może wkrótce dostanę 2 lata za nazwanie sędziego Górnego „czubkiem”) wsadzać do ciupy.
  To był symboliczny protest przeciw bezpardonowym, finansowym bandyckim praktykom, których animatorami są banksterzy typu Soros, a my wszyscy jesteśmy ich ofiarami.
  Nie było intencją P. Rybaka (co sam oświadczył) jakiekolwiek deprecjonowanie Żydów w ogólności.
  Jeśli nie zdołamy skutecznie oprotestować tego bezczelnego antypolskiego wyroku, to znaczy, że wina… leży po naszej stronie. Oznacza to bowiem, że wpędzono nas w bezczynność, obojętność i tchórzostwo.
  Czy to my jesteśmy potomkami husarzy i bohaterów, którzy walczyli o polską wolność i godność? Jeśli nie potrafimy obronić Rybaka i Miernika – niestety nie jesteśmy!

 7. Teraz na kazdym sądzie od powiatowego do okregowego powinnismy namalowac gwiazde dawida na drzwiach lub scianie

 8. Oglądnąłem youtuba z demonstracji. Co prawda krótki był i może przed spaleniem kukly coś było powiedziane ale tam tego nie było. Wyciszając głos na zimno mogę stwierdzić, że spalono kukłę Żyda. Nie był on podobny do Sorosa.

 9. Sąd pomieszał fakty ponieważ Pan Rybak spalił kukłę na tle przestępczej działalności Georga Sorosa pochodzenia żydowskiego, a nie na tle narodowości pochodzenia żydowskiego. 10 miesięcy więzienia za spalenie kukły przestępcy to jakiś absurd.

 10. Postawa sędziego jest szokująca – przeżuwając gumę stwierdził że nie może uzasadnić wyroku. Na jakiej podstawie zatem go wydał? Chciałbym się dowiedzieć.

 11. Skoro przez spalenie kukły Polak w Polsce idzie się do wiezienia na 10 miesięcy, a za profanowanie polskich symboli narodowych przez Urbana nic się nie dzieje , to znaczy ,że Urban wie więcej niż my o Polsce.

 12. Znalazł się nadgorliwy sędzia ,,europejczyk” tylko nie potrafią sądzić czerwonych zbrodniarzy….Polska to zniewolony kraj przez ludzi typu Rzepliński i aparat ucisku który działa w Polsce od 1946 roku,obecnie to atrapa Polski.

 13. 25 grudnia 2016
  W święto Chanuki życzę wszystkim Żydom aby dotarli bezpiecznie do Izraela.

 14. Tysiące niewinnych Marzann co roku musi ginąć w płomieniach, by jakieś bachory w akcie szowinistycznego uniesienia mogły w antypolski sposób prześladować kobiety. Do tego bezczelnie często uwieczniane jest to na nośnikach audiowizualnych i ten godny pożałowania gest rozpowszechniany jest w ogólnoświatowym jutjubie. Do pierdla z nimi wszystkimi, lekko na 10 miesięcy! Ewentualnie dożywocie, w ciężkich kamieniołomach!

 15. Ma swoją historię żydowski,bandycki rewolucjonizm.KOŚCIÓŁ PRZESIĄKNIĘTY MODERNIZMEM,o tym pisze Marceli Lefebvre.
  Wszystko wskazuje,że OBRONIĆ POLSKOŚĆ,to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ,która przeszła swoją ewolucyjną drogę.To nie przez,przypadek,że jej osiągnięcia opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA.
  Wyeksponował też CYWILIZACJĘ ŻYDOWSKĄ ,jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Przestrzegał ten polski,katolicki filozof przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ,a dziś możemy powiedzieć,że najbardziej chodzi o taką,która jest pod wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Dziś doświadczamy skutków procesu od ŻYDOOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.

 16. Spalił kukłę, która symboliczne przedstawiała Sorosa,sprawcę tego bałagan w UE.
  Za to sąd karze surowo.
  W kwestii np. dotyczącej Platformy polskie sądy są wspaniałomyślne. ..Uniewinniają lub nie robią nic.
  Temida jest naprawdę ślepa i bezwzględna.

 17. Ktoś tu zapomniał że POLAK jest przekorny i takie właśnie wyroki nie zastraszą a spowodują dokładnie odwrotne skutki.Ciekawe komu na tym zależy.

 18. Wypada sie zapytac – Czy Marzanna jest Żydówka ?!!

 19. Ile dostał Wojewódzki za włożenie polskiej flagi w psią kupę ?

 20. Tym żydówkom już chyba tylko takie podniety zostały na starość.

Dodaj komentarz