Wy zdradzieckie mordy od Caracali

https://www.youtube.com/watch?v=KEnazj9mrD0

34 komentarze

  1. Mysle ze juz trwa. Ale to oddanie sie Stanom w calosci nie wrozy nic dobrego….Szczegolnie pokazuje to ustawa o mieniu bezspadkowym!maja nas gdzies a z rosjanami powinnismy sie troche zakumplowac.

  2. Andrzej Fijalkowski absurdem jest to że coś co podobno nie jest partia delkaruje współpracę międzypartyjną z komunistyczną partią China zdaje się że to twoi ulubieńcy o dialogu międzykulturowym już nie wspominam bo szkoda czasu i słów ale rozumiem ze tesknisz za starymi dobrymi czasami kiedy to partia delegowała inzynierów na budowy do Rosji a raczej ZSRR zapomnij nic z tego to ci się nieuda zwłaszcza z tą kacapską propagandą na ustach

 1. Jeśli Antoni to jest Wasz najlepszy minister to aż włosy staja dęba jeśli o pozostałych z tej ferajny się pomyśli. A tak na marginesie twarza i ucieleśnieniem Pisu powinien być Waszczykowski – z jego elekwencja, “ogromna” wiedza, inteligencja , światopogladem oraz “otwartościa” umysłu jest niejako zlepkiem wszystkich partyjnych działaczy oraz sympatyków pislamu w jednej osobie.

 2. Właśnie rozmontowywana jest nasza najlepsza formacja wojskowa. Leopardy 2 przerzucane do Wesołej to najgłupszy pomysł w dziejach naszej myśli wojskowej. Nie dość ze w osłupienie wprawiono nasza kadrę dowódcza i z krajów sojuszniczych to nawet Rosjanie zastanawiają się jak polska może się tak podkładać!

 3. to nie w Rosji burzone sa kościoły, W tej chwili tylko Rosja broni pokoju na świecie , chrześcijaństwa i naszej pięknej Białej rasy. To Rosja obroniła Syrie przed najazdem proamerykańskich terrorystów. Macierewicz nadaje na ruskich aby kupować uzbrojenie z Imperium zla czyli USA

 4. Absolutna racja,malo w Polsce dzis zyje tak zasluzonych dla wolnej Polski ludzi a dodajac uczciwosc ,inteligencje ,erudycje ,rzetelnosc ocen malo tak wartosciowych w polityce.

 5. Problem w tym, że Pan Minister Maciarewicz doprowadził do kompletnej destrukcji polskiego wywiadu już bardzo dawno.
  Dzięki jego działaniu Polska straciła najlepszych ludzi sprawdzonych w „boju”, chroniących naszych żołnierzy na frontach azjatyckich.
  To nie są żarty, tam ginęli nasi żołnierze i wielu zostało rannych.
  Dlaczego tak było ? … Ja nie mam prawa do odpowiedzi na to pytanie. Ale zapytajcie ich dowódców a potem popatrzcie w oczy ich żonom, matkom, dzieciom …
  Pan minister był uprzejmy pozbyć się kadry oficerskiej, wysoko cenionej przez naszych sojuszników z NATO.
  Pan minister doprowadził do sytuacji, że polska armia nie będzie miała nowoczesnych helikopterów jeszcze przez długie lata .. choć publicznie oświadczał , że już szybko będą amerykańskie helikoptery…. pytam..gdzie one są ? pytam gdzie są przetargi na nowoczesny sprzęt !
  Pytam gdzie są helikoptery ratunkowe, których dramatycznie nam brakuje już teraz?
  Ale co tam … Pan minister postanowił bronić nas poprzez obronę terytorialną szkoloną doraźnie – to jakiś żart ? przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie może tego traktować poważnie !
  Pomyślcie drodzy Państwo … Pan minister wymyślił sobie, że doraźnie szkolona obrona terytorialna stawi czoła tzw „zielonym ludzikom” – czyli świetnie wyszkolonym przez lata komandosom ? Pytam, która matka wyśle swoją córkę albo swojego syna na taką konfrontację ?
  Jako podatnik stanowczo oczekuję że min 2,5 % naszego PKB będzie wydane na nowoczesną armię, w której stawia się na nowoczesny sprzęt szybkiego reagowania a nie na strzelnice w każdej gminie albo samoloty dla VIP, które jak myślę powinny być finansowane z zupełnie innego „garnuszka”.
  Może ktoś powie,że będą przecież PATRIOTY, jasne… ale gdzie one są , kiedy będą… jaki to koszt .. bo jak prasa donosi są problemy z negocjacją warunków finansowych – to moje kolejne pytania.
  Drodzy Państwo, bardzo proszę o refleksję, pomyślcie o obawach z którymi postanowiłam się z Państwem podzielić.
  PS
  Mam świadomość,że mój post zostanie szybko usunięty. Będzie to świadectwo o cenzurze w państwie Prawa i Sprawiedliwości.
  Liczę się z hejtem ale też głęboko wierzę, że być może choć jedna osoba poważnie potraktuje mój wpis a to już będzie wielka radość.
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich braci i siostry w wierze katolickiej, Wszystkim nam życzę abyśmy potrafili przyjąć do serca naukę naszego ukochanego Ojca św. Wojtyły, abyśmy też potrafili uszanować słowa naszego obecnego Papierza Franciszka.,
  Lucyna Styrna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *