W dyskusji wzięli udział: mec. Jacek Bartosiak , dr Bartosz Rydliński, Dawid Wildstein i Marceli Sommer. Panel prowadził Mateusz Matyszkowicz

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

4 komentarze

  1. W oficjalnej polskiej polityce historycznej nie uwzględnia się ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Zdolność do przewrotności dokumentuje proces od ZYDOBOLSZEWIZMU,który w działaniu przejął rasizm rosyjski do ZYDOBANDERYZMU,który ten rasizm zaktywizował.
    Powstała antydolarowa koalicja rosyjsko-chińska i trwa WOJNA O PIENIĄDZ z militaryzacją handlu wojną i pokojem na Ukrainie.
    Jest rzeczą znamienną,że w antypolskości kolaboracyjnej panuje zmowa milczenia nad kolaboracją zbolszewikowanych Żydów z sowietami z finałem ZBRODNIA PRZEMILCZENIA KATYŃ.Kolaboracja Ukraińców UPA z Niemcami miała swój finał w RZEZI WOŁYŃSKIEJ.
    Z polskiego punktu widzenia demokracja oligarchiczna na Ukrainie ma zatem antypolskie,bandyckie korzenie.

  2. O czym tutaj rozmawiac, gdy chodzi o bezpieczenstwo Polski! Zamiast uczestniczyc w tym handlu bronia, handel, smiech! My kupujac te samolociki i inne, placac miliardy, osmieszamy nasza obrone, bezpieczenstwo! Gdzies w granicy 20 lat apelowalem o szkolenie Polakow w przypadku agresji, nastawiajac sie na partyzantke w kazdym punkcie oporu! Milo mi slyszec podobne glosy. Za pieniadze poswiecone na zakup tych smiesznych samolocikow, ze tak okresle,otworzyc mozliwosci polskim naukowcom na opracowanie systemow obrony przeciw lotniczej jak i pancernej! Takie dzialanie przyniesie lepsze efekty niz ten za ktory biora w lape psy decydujce o zakupach w celu ratowania przemyslu zbrojeniowego w innych krajach! Zamiast sie osmieszac, kupujac badziewie, zyskali bysmy na powazniejsze traktowanie! Mozna by jeszcze cos wymyslec, po cichu, jak to czynia laboratoria w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *