Utrwalanie propagandy wstydu wobec Polaków!

Od początku „dobrej zmiany” stałym elementem prawicowych manifestacji, spotkań i innych wydarzeń stały się protesty, pikiety czy wręcz burdy organizowane przez środowiska „demokratyczne” takie jak KOD czy Obywatele RP. Dziś jednak sytuacja się odwróciła. To narodowcy protestują w Łodzi z racji odbywającego się spotkania z redaktorem naczelnym „Gazety Wyborczej” Adamem Michnikiem.

Leszek Żebrowski o Adamie Michniku, przyjacielu „ludzi honoru” – Jaruzelskiego i Kiszczaka

Gorący przyjaciel „ludzi honoru”, czyli tow. tow. W. Jaruzelskiego i Cz. Kiszczaka, ich gorliwy obrońca w Polsce po 1989 r. Nakazywał nam bezwstydnie: „odp… się od Generała!”

Otoka-Frąckiewicz: Zgwałcił mnie Adam Michnik

Rafał Otoka-Frąckiewicz nie przepuszcza żadnej okazji do „zjechania” wszystkiego, co mu się nie podoba. Tak jest i w tym przypadku. Jego celem stały się wyjątkowe wyjątkowości III RP, a dokładnie: redaktor Aaaadam Michnik i najsłynniejszy Noblysta, kawaler licznych orderów profesur i doktoratur Lech Wałęsa.

Komedia w sejmie i pod sejmem

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – m.in. o dżentelmeńskich popisach Lecha Wałęsy i Adama Michnika, Hannie Gronkiewicz-Waltz w kontekście afery reprywatyzacyjnej, o arystokratycznych negocjacjach przy prywatyzacji Polmosu i o opłacie paliwowej, czyli szmonces w wykonaniu PiSu.

Kabaretowa scena KOD-u pod Sejmem

Pomimo licznych prób kaczystom wciąż nie udało się zdelegalizować polskich kabaretów. Dowodem na to jest kabaretowa scena KOD-u, która stanęła w pobliżu budynku Sejmu. Swoje przedstawienia dali najlepsi polscy stand-uperzy tacy jak Ryszard Petru, Grzegorz Schetyna, Władysław Frasyniuk, Leszek Balcerowicz, Andrzej Celiński czy Adam Michnik. Ten ostatni zresztą wystąpił z wyśmienitym skeczem porównując komunistyczny wymiar sprawiedliwości z kaczystowskim. Nawiązał tym samym do podłej, reakcyjnej prowokacji, której padł ofiarą niedługo przed wejściem na scenę.