Niemoralny świat show-biznesu

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd, celebrytów i osób publicznych postanawia podzielić się ze światem swoimi sympatiami politycznymi. W tej kwestii w tyle nie pozostają również sportowcy.

Krwawy celebryta. Dlaczego świat zachwycił się Mao?

Prof. dr hab. Jakub Polit – Stumilionowy morderca – na takie miano „ciężko zapracował” Mao Zedong – chiński komunista, który od lat fascynuje pogrążonych w marksistowskim niebycie lewicowych intelektualistów. To on jako pierwszy podjął na przemysłową skalę próbę stworzenia „nowego człowieka”, co pochłonęło życie milionów ludzi. Jego zbrodniczymi eksperymentami ekscytują się współcześni neo-bolszewicy.

Za milion złotych panienki płci obojga przypominają sobie wszystko na wyścigi

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o epidemicznej, antykościelnej pryncypialności moralnej nie tylko środowiska celebrytów i „żydowskiej gazety dla Polaków” z okazji emisji filmu „Kler” reżysera Smarzowskiego, który na pewno dostanie za niego nagrodę Oskara.

Dan Brown chwali papieża Franciszka. Kogo to cieszy?

Okazuje się, że są wewnątrz Kościoła środowiska, które cieszy, gdy człowiek, który wypłynął na bluźnieniu i szkalowaniu Kościoła powie coś miłego o papieżu. Czyż to nie rodzaj jakiegoś straszliwego kompleksu ludzi Kościoła wobec świata celebrytów?

O rządach celebrytów i sędziów

Puszka Pandory, z której wyskoczyli celebryci mający grać w Opolu i sędziowie konferujący w Katowicach, została otwarta, a w Polsce powstała alternatywna rzeczywistość. Sprawę komentuje Stanisław Janecki.