Zandberg i kokaina

Rafał Otoka-Frackiewicz o udaremnieniu największego przemytu kokainy w historii, zbliżających się świętach, rasistowskiej matematyce i lewicy. Nie zabraknie też dość nietypowych prezentów, jakie przed świętami Bożego Narodzenia można znaleźć na Amazonie.

Wyzwolenie od mienia

Partia Razem i Sojusz Lewicy Demokratycznej zabrały się za pisanie historii XX wieku. I jak sama nazwa wskazuje robią to osobno. Każdy zajął się innym okresem.

Lewicowe absurdy

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do wypowiedzi Magdaleny Biejat, posłanki Lewicy, która została wybrana na szefową sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

O porozumieniu PIS-Lewica, wyroku TSUE i expose premiera Morawieckiego

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat expose premiera Mateusza Morawieckiego, orzeczeniu TSUE (Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej), wycofaniu przez PIS projektu ustawy dotyczącej likwidacji limitu 30-krotności składek ZUS oraz planowanemu przez rząd podniesieniu akcyzy na alkohol i papierosy.

Leszek Żebrowski o Jerzym Urbachu vel Urbanie

Urbanowszczyna obraża publicznie Polskę, szydzi i drwi z religii katolickiej i patriotyzmu. Medialnie terroryzuje opinię publiczną (całkowicie bezkarnie), jak onegdaj ruska carska opricznina terroryzowała fizycznie potencjalnych „wrogów”.