Olga Tokarczuk ma Nobla, a Szymon Hołownia chce być prezydentem – czy Polska to wytrzyma?

Sędzina Gersdorf upomina pomniejszych sędziów, Nasza Złota Pani z Berlina ma zagwozdkę, prezes Banaś atakuje Patryka Jakiego, Olga Tokarczuk plecie bzdury w Sztokholmie, Szymon Hołownia ma fajnego szefa sztabu – pana Kobosko, a pan Andrzej Duda musi się nad sobą zastanowić!

Szymon Hołownia – idealny prezydent na czas okupacji

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat Antoniego Macierewicza, który strofuje wszystkich, którzy przypominają o amerykańskiej ustawie just 447 i związanych z nią zagrożeń dla Polski. Uważa, że to działalność antypolska.

Eko-wege-kandydat Hołownia i budowa polskiej cywilizacji śmierci

Wraz z rozpoczęciem nowej kadencji parlamentu w Trybunale Konstytucyjnym umorzono wniosek 107 posłów w sprawie eugeniki. Czy dramatyczne oświadczenie abp. Gądeckiego obudzi sumienia Polaków i uratuje życie dzieci poczętych?

Palenie książek, Szymon Hołownia, homo propaganda w Tygodniku Powszechnym

Jacek Ożóg w przeglądzie prasy wraz z gośćmi: Arkadiuszem Stelmachem i Piotrem Relichem porusza kwestie spalenie książek podczas rekolekcji w Gdańsku, facebookowego wpisu Szymona Hołowni oraz promocji homoseksualizmu w Tygodniku Powszechnym.

Szymon Hołownia i jego wrogowie

Miły i uśmiechnięty redaktor Hołownia pokazał na łamach „Tygodnika Powszechnego” swe mroczne oblicze. Podpadli mu czterej kardynałowie piszący do Franciszka list w sprawie wątpliwości wokół Amoris laetitia.