Jaki miał wpływ na świat David Rockefeller?

Odpowiada dr Paweł Zyzak

David Rockefeller w ’94: „Kontrola ludzkości musi być sprawowana przez sektor prywatny oraz ONZ”

9 thoughts on “Jaki miał wpływ na świat David Rockefeller?

 1. W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ doskonali się sztukę wywoływania kryzysów aby na nich zarabiać.W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski nie były lojalne MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.
  Trucizny mogą być różne,a pod względem politycznym wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,czyli ŻYDOWSKIEJ,jak ją określił Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.Nie przez przypadek ten polski badacz ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ opisał w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA.
  Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.
  W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.Jak na ironię losu odwołując się przy tym też do antyPOLSKICH,bandyckich korzeni.
  Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!
  ROSJA,można przewidzieć w ramach swojej strategii będzie umacniać rolę „obrotowego” w pojedynku USA-Chiny.

 2. Tym finansowaniem uczelni Rockefeller stworzyl monopol medyczny.Dzis zmusza sie nas do szczepien powodujace autysm,niszcza bariete krew-mozg.Powoduja nowotwory,a to nakreca biznes.Chemioterapia-gaz musztardowy gdzie zmieniono siarczan na azotan i opatentowano.Daje ponad 2% szans i powoduje raka.WSZYSTKIE choroby to glownie brak skladnikow odzywczy jak witaminy i mineraly oraz toksyny,niszczace uklad odpornosciowy.Chemia niszczy go jeszcze bardziej,przez co rak znajduje slabe punkty i tworza sie przezuty.Zamiast usunac przyczyne nowotworu to walcza z jego skutkiem jeszcze bardziej szkodzac.Patenty-o to w tym chodzi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *