Kilka miesięcy temu Tomasz Sekielski stworzył film, który pokazał kapłanów Kościoła Katolickiego w Polsce w negatywnym świetle. Zapomniał wspomnieć o tym, że negatywni bohaterowie jego dokumentu, to tajni współpracownicy SB.

https://www.youtube.com/watch?v=m3tZwklBi-8
Specjalnie pominięto ten fakt, który miał ogromne znaczenie w tej historii. Stworzono obraz, który wytwarza bardzo negatywny wizerunek księży w Polsce! Filmem “Jasna Strona Nieba – Księża, którzy wygrali z SB” chcemy zmyć ten fałszywy przekaz. W filmie Piotra Szlachtowicza pokażemy sylwetki kapłanów, którzy zapłacili najwyższą cenę za wierność Bogu i Ojczyźnie. Z Waszą pomocą chcemy stworzyć dokument, który pokaże, że w Kościele Katolickim za czasów komunizmu, mieliśmy do czynienia z ogromnym bohaterstwem księży, nie wahających się zapłacić najwyższą cenę, by tylko służyć Chrystusowi i Polsce!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeden komentarz

  1. Dzień dobry,
    chciałabym zapytać o realizację projektu ” Jasna strona Nieba”. Widziałam zrzutkę Pana Szlachtowicza na ten film, ostatnie wpłaty 2 lata temu ( 2020 r), a słuch o filmie jakby zaginął.
    Czy produkcja jest w trakcie realizacji? Czy zrzutka została wstrzymana? Na jakim etapie jest dzieło, bo darczyńcy chcieliby zostać poinformowani, czy cel na który przekazali środki jest na etapie ukończenia ew. kiedy można spodziewać się premiery.
    Z wyr. szacunku,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *