Oto nadeszła chwila spłaty długu jaki zaciągnął lud pracujący miast i wsi wobec jednego z największych bohaterów walk o postęp i demokrację – generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Polska Ludowa pamięta, że to on w latach 1967-1968 wysłał do Izraela najgorszych wrogów klasowych. Polska Ludowa nigdy nie zapomni bohaterskiej interwencji w opanowanej przez faszystów Czechosłowacji. Polska Ludowa chyli głowę za rozprawę z reakcją w roku 1970 i 1981. Takich bohaterów zazdrości nam cała Europa. Takich bohaterów nie powstydziłby się bratni Związek Radziecki. Dlatego też Prezydent Polski Ludowej, Nieśmiertelny Bronisław Komorowski pomny dawnego przewodnictwa Generała Jaruzelskiego Wojskowej Radzie Ocalenia Narodowego postanowił zaprosić go do innej rady – Rady Bezpieczeństwa Narodowego. W ten oto sposób dokonuje się sprawiedliwość dziejowa.

Niestety są tacy w naszym społeczeństwie, którzy oślepieni reakcyjną propagandą nie widzą zasług generała. Te kaczystowskie karły plują ochydnym jadem kłamstw chcąc oczernić nieskazitelną postać jednego z największych bohaterów Polski Ludowej. W tym celu powołali koalicję 13 grudnia. Nieprzypadkowo wybrali ten dzień, święto wolności, święto zwycięstwa demokracji ludowej. Jak co roku przyjdą pod dom generała. Jak co roku będą krzyczeć plugawe hasła i palić faszystowskie znicze. Koalicja 13 grudnia. Przypatrzcie się im dobrze. Dla tych zbrodniarzy faszystowskich nie ma miejsca w Polsce Ludowej – w Polsce zgody i demokracji.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *