Wielu obserwatorów ostatnich wydarzeń wieszczy w związku z tym koniec prezydenta Rosji. I choć podobnych prognoz były już dziesiątki, jeśli nie setki, to wydaje się, że obserwujemy właśnie największy w ostatnich latach kryzys przywództwa Kremla.

Tym bardziej, że Grupa Wagnera nie zniknęła z powierzchni ziemi – została przetransportowana na Białoruś…

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeden komentarz

  1. W kolejnej UTOPII to jest z wiara w WOLNY RYNEK, liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI?!ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH, banderowskich, bandyckich korzeni?!
    Co zostało z czasów walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM, kiedy brakiem lojalności wobec Polski, a szczególnie na Wołyniu, wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA?! Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA, dziś Polsce został wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Michael E. Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA. Trzeba zatem mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Tą wojnę jako doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać opisał Song Hongbing. Coraz bardziej sprowadza się ona do pojedynku USA-Chiny, DOLARA z ANTYDOLAREM, bazującym na powiększających się zasobach chińskiego złota. W ramach ANTYAMERYKAŃSKOŚCI pojedynek Rosja – Ukraina, natomiast w ANTYAMERYKAŃSKOŚCI chińskiej gra idzie o Tajwan?! ANTYPOLONIZM ma swoją historię wobec faktu, że POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM a ZACHODEM, tylko jeszcze bardziej globalnie jak to w swoim czasie oceniał Feliks Koneczny, autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE?! Nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ zamieścił w BIZANTYJSKIEJ, a wyeksponował ŻYDOWSKĄ, nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
    Polska po odbiciu się od ściany moskiewskiego zakonu dryfuje ku ścianie?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *