Witold Gadowski – Ludmiła Kozłowska to pochodząca z Ukrainy prezes fundacji Otwarty Dialog. O tym, czy zakaz jest uzasadniony, mówili Balli Marzec oraz Marcin Wyrwał.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

8 komentarzy

  1. Szczerze mówiąc nie lubię takich dyskusji. Przerywają sobie w pół zdania. Niech pan nie zaprasza jednocześnie takich ludzi, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać normalnie. To jest irytujące.

  2. Jak można oczekiwać RZETELNOŚCI od GADowskiego? To tak, jakby nagle Michalkiewicz pokochał Żydów. To niemożliwe. Ludzie, którzy mają w pogardzie dobro i prawdę nie są z natury zdolni do rzetelności

  3. a “dość ciemnoty ” uważa siebie zapewne za brylant najwyższej próby? Jest niestety upaprany w łajnie inwektyw.Zgoda Urban to komunistyczna kanalia ale widać CIEMNY ATEISTO, że nienawidzisz Polaków, Kościoła. Ksiądz Rydzyk jest ci kościa w gardle ? To widać , słychać i czuć. Ale ten ksiądz stworzył media dające odpór lewactwu i dlatego go nienawidzisz boś jest lewakiem, a nie żadnym patriotą. Czy w kraju , gdzie jest 2 posłów z mniejszości niemieckiej ma być 80% mediów w łapach córek i SSynów NarodowychMordercówNiemieckich ? Czy w kraju, gdzie jest podobno tylko 20 tys Zydów -moga mieć oni swoją AGORĘ wszechwładna przez lata a Katolicy, którzy SĄ U SIEBIE od tysięcy lat i jest>50 % w Polsce nie mogą istnieć Media KAtolickie ? Chyba cos ci się w tej starej głupiej główce popyrtało .

  4. Po co kłamiesz gnoju? Tatuś i dziadziuś z SB tego nauczyli? Takim jak ty Patrioci strzelali w łeb. Wiesz co to PRAWDA? Obyś się “katoliku” z piekła rodem w piekle za to smażył.
    Rydzyk jest takim katolikiem, jak ty prawdomówny SBcki sodomito

  5. Onet ma to do siebie, że jego dziennikarze z lubością mieszają w polskim kociołku i cieszą się, gdy zabulgocze. Gdy słyszę, onet od razu kasuję wszystko, o czym mówi, czy pisze jego dziennikarz. Szkoda czasu, żadnych poważnych argumentów, dużo mieszania chochlą. Panie Gadowski, popraw się pan. Nic z onetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *