Mamy absolutną cenzurę w mediach społecznościowych

Marcin Rola u Witolda Gadowskiego w radiu WNET

14 thoughts on “Mamy absolutną cenzurę w mediach społecznościowych

    1. Robert – czy Twoja lista jest już kompletna ? Czy może ograniczyłeś ją kurtuazyjnie pod kątem kanału Pana Stanisława, na którym robisz ten wpis gościnnie. Uzupełnisz ją jako autor komentarza, czy już nikogo więcej nie znasz ?

    2. Z drugą częścią zdania się nie zgadzam ale faktycznie nie ta liga i nie ten pozim wiedzy i elokwencji jak Panowie wymienieni wyżej. Co nie znaczy że pan Rola nie ma swoich fanów czy dyskutantów. Dodalabym do tej ligii jeszcze pana Karonia który też bywa gościem u pana Roli.

    3. Sebastian Korczyński Kukizowi tez sie dostało ,problem mam bo wpłaciłem pare groszy a on zaczyna propagande propisowską ,nikt mu nie każe chować poglądów czy sympatii ale duzi dziennikarze robią to subtelniej i z klasą a wroga widzą tam gdzie on jest.Odnośnie jazdy z komuną czy emigracją to żadna łacha skoro prawicowe medium z nazwy

    4. Marcin nie krytykuje pejsatych nigdy, to fakt. Omija temat roszczeń judaszów jak ognia. Szkoda! Ale korespondetów wrealu24 ma w 85% b.b.dobrych! Zaś z mikrofonem w tłumie jest jednorazowy, jest najlepszy!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *