Między nami nie ma miłości

Mariusz Max Kolonko z Nagrodą Kisiela bezlitośnie do establishmentu i mediów z niemieckim kapitałem

2 thoughts on “Między nami nie ma miłości

 1. Odnawia się konflikt NIEMIECKO-AMERYKAŃSKI (czytaj ŻYDOWSKI)?!
  Jest akceptacja dla procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem z odwołaniem się do antypolskich,bandyckich korzeni.
  W wyniku swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.
  W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!
  Pozostawił po sobie Feliks Koneczny POLSKIE LOGOS A ETHOS,w której to książce trzeba językiem matematyki uaktualnić rozdział o wartościach NARODOWYCH.
  Nie o ISLAMIZACJĘ,a o SEMITYZACJĘ Europy chodzi,co można odczytać w tezie : ISLAMIZACJA EUROPY TO PUSTY KOŃ TROJAŃSKI ŻYDOWSKIEGO TERRORYZMU.
  Nie został zrealizowany projekt polityczny JUDEOPOLONIA,to nie można wykluczyć nowego,a mianowicie : JUDEORZECZPOSPOLITA?!Rozpad Ukrainy może temu służyć przy wsparciu wartościami wynikających z TEOLOGII JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKIEJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *