Migracja Polaków jak w stanie wojennym

Ważny temat – demograficzne samobójstwo Polski.
Prof. Krystyna Iglicka

4 thoughts on “Migracja Polaków jak w stanie wojennym

  1. Pani doktor o plodnosci chyba nie do konca zrobila dobrze badania .wspoloczynnik rodzenia polek jest wysoki w porownaniu do innych narodowosci tj pakistanczycy hindusi i somalijczycy. bzdrury gada schemat polskiej rodziny w uk to 2+1 czasami zdarza sie dwojka natomiast somalijczycy 2+ 5 jaki hindusi i pakole i inne nacje

  2. Taki ciekawy wywiad ale po co te ostatnie słowa Pani Krystyno? Myśli Pani ze wszyscy na obczyźnie zajmujemy sie sprzątaniem? Nie uważam sprzątanie czy tez ciężkich pracach fizycznych (praca na budowie) za coś złego ale żeby tak odrazu szufladkowac wszystkich rodakow poza granicami do klasy sprzatajacej…

  3. popieram mojego poprzednika wywiad ciekawy ale Pani Profesor przesadziła z degradowaniem Polaków na obczyźnie do niższej klasy pracowników co mija się z prawdą a zresztą co za różnica gdzie pracujemy i co robimy z koro za naszą pracę możemy godnie żyć .. w Polsce niestety nie było to możliwe do osiągnięcia .

  4. prawda i jeszcze raz prawda nic wiecej dodac !!!!!!!!!!!.Jestem rezydentem a za 3 lata moge sie starac o obywatelstwo i bardzo sie zastanawiam czy tak nie zrobic .
    Wszyscy mowia ,za Polske mam cenic za to ,ze dostalem wyksztalcenie. ok tylko szkola podstawowa i ogolniak dalej uczylem sie prywatnie . I naprawde nie czuje sie zwiazany z krajem -Polska . nie chce wracac do kraju – Polski . Moim krajem jest inny kraj .Kraj ,ktory bardziej lubie niz Polske za Wszystko ,nie bede wymienial za co ,bo nie ma sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *