7 komentarzy

  1. Naszą główną, lecz wcale nie jedynią bronią z wszelkimi chorobami, w tym także typu grypa, czy obecnie modna cov 19, jest nasz wlasny system immunologiczny!! A jego siła i skuteczność zależy od zawartości naszego pożywienia.
    Obecnie jesteśmy niedożywieni i toczyczni!! bowiem nasze pożywienie jest nie tylko śmieciowe, ale przede wszystkim po wielokroć trujące, bo skażone pestycydami i znaczącą ilością innych pierwiastków, które w naszym pożywieniu ani w organiźmie nie powinny być wcale!! Nasza wątroba oraz układ limfatyczny są ciągle przeciążoneo czyszczaniem organizmu, na co nasz organizm zużywa wiele naszej energii. Zatrudy organizm, jest mocno osłabiony.
    Maseczki, to był taki żart ministra Szumowskiego i pamiętamy, jak dobrze się przy tym bawił. Więc na podobnym daleko nie pojedziemy. Czas sprawami zająć się na poważnie, czyli zacząć od walki z dosłownie śmieciowym jedzeniem!

  2. To, co obecnie obserwujemy w sprawie COVID-19, to nawet nie jest wzrost zakażeń. To jest wzrost wykrytych kodów genetycznych wirusa w organizmach badanych osób. Testy genetyczne PCR, które są powszechnie wykonywane, kosztują ponad 500 PLN/szt – są beznadziejne, ponieważ diagnozują pozytywnie zarówno obecnie zakażonych, jak i osoby, które miały wirusa COV-19 do trzech miesięcy wcześniej.

  3. PiS i ich wspierający (PO, Lewica) muszą zapłacić za lockdown! To są miliardy deficytu i miliardy zadłużenia na 10-15 lat! Musi być Trybunał Stanu, musi być więzienie bezwzględne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *