Wszyscy poruszają się po omacku!

https://www.youtube.com/watch?v=X15gcgl5sG0
Dr Stanisław Krajski

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

8 komentarzy

 1. Skas ten utytułowany szaleniec czerpie “wiedzę”? Już w marcu zmapowano tego wirusa – do czego przyczynili się również polscy genetycy i biotechnolodzy! Szaleństwo tego “filozofa” poraża

 2. Przecież ten wirus nie został wyizolowany, to jakieś bajki, żaden z ponad 40-tu koronawirusów nie został wyizolowany, najzabawniejsze że wirus odry który jest znany od dekad też nie został wyizolowany i tylko z tego powodu producent szczepionki przegrał w sądzie bo nie udowodnił że jego “szczepionka” przeciw odrze jest przeciw odrze.Jedna wielka ściema, wierzą w to tylko kompletni ***.

  1. Po co kłamać? Uczeni z zespołu dr Grzegorza Juszczyka w marcu 2020 wyizolowali koronawirusa SARS-Cov-2rr to. W tym samym czasie zrobili to uczeni z Uniwersytetu w Toronto i McMaster, a w kwietniu zrobili to lekarze w szpitalu Spallanzani w Rzymie (z łez!). Wrocławski prof chemii Marcin Drąg rozpracował enzymy protelityczne tegoż wirusa.
   Do bredni nt braku posiadania wirusa odry szkoda gadać. Tylko *** może szerzyć takie kłamstwa

   1. Możesz wierzyć nawet w leśne skrzaty, nic mi do tego, taki yntelygent jak ty nie ma pojęcia co to w ogóle znaczy wyizolować jakiś materiał genetyczny.

    1. Wiem dość dobrze de..lu. Zajmuję się medycyną od ponad 4 dekad. Więc nie mówię o czymś, co jest kwestią wiary, lecz wiedzy! Wiesz co to WIEDZA “intelektualisto” o IQ ***?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *