Nie tylko wina się liczy, również etyka

Wojciech Cejrowski w TVP Info

7 thoughts on “Nie tylko wina się liczy, również etyka

 1. To duzo bardziej skomplikowane. Skad wiemy, ze nie bedziemy mieli rozwiazania: 'teraz my’. Gdyby PIS zaproponowal jakies uniwersalne rozwiazanie to byloby super. Ale oni tak nie robia – przyklad TVPIS. Ja nie mam zaufania do sluzb specjalnych ktore kontroluja PIS. Czym ta nowa bezpieka bedzie roznila sie od tej starej bezpieki? A moze to bedzie nawet dokladnie ta sama bezpieka? Ja mysle ze w 2015 roku nie doszlo do zmiany wladzy. Zmienily sie twarze rzadzacych, ale kieruja wciaz ci sami ludzie.

 2. Słowo klucz – sloboda (słoboda, swoboda). Bez rozumienia w czysto Słowiańskim sednie tego określenia, będziemy coraz bardziej zmuszani patrzeć sami na siebie po przez pryzmat obcego punktu odniesienia, wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami.

 3. Co za radość ze spadku kursu własnej waluty. O dolar mniej warty – o to wielki sukces ekonomiczny rządu, hurra ! Przypomina to propagandę naszego rządu – złotówka spada – o wielki sukces rządu. Jak dolar spada, to więcej kosztuje import ropy naftowej, którą USA dużo kupuje.

 4. Arek:PRAWDA i JAKJ napisal pan Szymanski „trzebsa zmienic koryto”.ALE KTO TO ZROBI???????
  NA ROZKAZ MAKRELI NI JAKIEJS ROMASZEWSKIEJ KACZYNSKI NA ROZKAZ DUDY ZNISZCZYL
  ODRADZAJKACA SIE POLSKA ARMIE,NIELICZNE JUZ tzw.SREBRA NARODOWE LASY I PRZEMYSL
  FUTROWY A TO DOPIERO POCZATEK!!!!!!!!!!!!!!!
  GOD SAFE POLAND !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *