Operacja “Naziści z lasu” zakończyła się pełnym sukcesem. Po ciężkim tygodniu tropienia zwolenników Hitlera dziennikarze TVNu i Wyborczej mogą w końcu odpocząć zajmując się czymś lżejszym, np. wyprawami w Himalaje albo zbrodniami reżimu kaczystowskiego.

Teraz, gdy każdy już wie kim są naziści, pora na kolejny etap pod kryptonimem “Polskie obozy śmierci”. Tu jednak ciężar realizacji tego trudnego zadania spoczywa głównie na mediach zagranicznych: izraelskich i niemieckich. Operację wspiera Rada Rabinów Europy. Oto jej przewodniczący główny rabin Moskwy tow. Goldschmidt wezwał rząd kaczystowski do stworzenia komisji ekspertów po to, by „raz i na zawsze określić stopień współpracy obywateli polskich z nazistami”. Oczywiście nie musiał dodawać, że na czele takiej komisji stanąć powinien tow. historyk Jan Tomasz Gross. Tylko on jest w stanie zmierzyć się z tym tematem bez ulegania niesprawiedliwym teoriom na temat tzw. “niemieckich obozów śmierci”. Dobrze bowiem wiadomo, że były to obozy nazistowskie, a kim byli naziści to już TVN doskonale pokazał. By żyło się lepiej!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

11 komentarzy

  1. A moze ta akcja swoje prawdziwe korzenie przykryc chcieli, ale im sie to nie udalo bo prasa eksperymenty w Aachen, Niemcy na 25 osobach tzw branzy samochodowej ( EUGT, a ta to tylko niemieckia) wykryla ale nagonka i tsunami na Polske trwa.

  2. I dodam ze z pana Tuska typowego Niemca zrobili niby fake news ale w Niemczech cenzura panuje, i o dziwo tego nie oncenzurowali bo przy dokladnym wzroku i czynu zobaczyc mozna dziwne strony z choragiewka Izraela.

  3. Rozbić ludobójstwo na dwoje, podzielić się z sąsiadem, zdjąć z siebie odpowiedzialność jedynego tak okrutnego ludobójcy w historii rzecz nie do odrzucenia, jeszcze jak przez lata pracowało się na takie rozgrzeszenie, dziw bierze, że ofiara tak zaślepiona, że z własnym ludobójcą zawiera tak intratne kontrakty historyczne. Mowa o Niemcach i ich ofiarach Żydach.

  4. Morawiecki już wszystko wyjaśnił w pierwszym filmie jak również potwierdził to o czym ruscy zawsze mówili że to Niemcy zamordowali polskich oficerów w Katyniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *