Racjonalny głos Grzegorza Brauna: mamy do czynienia z niepokojem społecznym!

19 komentarzy

 1. Racjonalny głos? Wan się chyba pojęcia pomieszały! Od kiedy to pseudohistoryk ma jakieś pojęcie o kwestiach związanych z elektromagetyką? Imbecyl o nazwisku tożsamym z tym, które miała kochanka Hitlera – co jednak nie jest przypadkiem – po raz kolejny zabiera głos w sprawach, których nie rozumie. A to już nie pierwszy raz. . Kupę lat temu temu imbecylowi nie podobał się… kąt pewnego mostu w dużym mieście w Polsce. Nie wspomnę o bezpodstawnym oskarżeniu Profesora Miodka. To po prostu bydle

  1. Ta bo kazda nowa technologia jest idealna i bez skazy. Energia atomowa tez nie ma żadnych wad i nikt przez nia niez zginął

   1. A Braun jest ekspertem od tego? Na historii uczą elektromagnetyki? Od kiedy? Na jakiej uczelni?

    1. Elektromagnetyki uczą w liceum. Każdy po liceum powinien ją rozumieć. Naprawdę nie potrzeba do tego wyższego wykształcenia.

     1. Proszę zajrzeć do pierwszego z brzegu podręcznika fizyki dla liceum. A potem przyjść tu i przeprosić.

     2. Dziecko! Zajrzyj do pierwszego z rzędu podręcznika z liceum i znajd mi tam coś nt wektora Poyntinga i dyspersji częstotliwościowej!. Jeśli nie znajdziesz, to idź do żłobka. Jeśli myślisz, że to, czego uczysz się w liceum to wiedza fachową, to nie myślisz.

     3. A kto mówi o wiedzy fachowej? Ta jest potrzebna do tworzenia i obsługiwania nowoczesnych technologii; by zrozumieć podstawowe zasady działania takiej czy innej dziedziny nie potrzeba doktoratu.

     4. Nie pleć bzdur… Przejawiasz syndrom Krügera-Dunninga. Ignorancja po pachy

 2. A dasz swoja głowę że ta technilogia jest w 100% bezpieczna? Jak tak to daj mi swoj adres zamieszkania i jeśli za 20 lat okaże sie że ludzie od tego chorują to przyjadę i strzele Cię w pysk jak Korwin Boniego jak prawda o Nim wyszła na jaw.(to nie groźba). Wiatraki też miały być całkiem bezpieczne a okazuje sie ze życia w ich okolicy wcale nie jest takie super.

  1. A masz kompetencje, aby jednoznacznie stwierdzić, że tak nie jest? Od tego są fachowcy, a nie „historyk” Braun

   1. Tacy „fachowcy” jak w naszym rządzie? To ja już wolę amatorów, którzy uczciwie przyznają, że czegoś nie wiedzą – jak Braun na tym nagraniu. Słuchał go Pan w ogóle?

    1. Znam tego wypowiedzi aroganta Brauna sporo lat. Po drugie. Czy ja gdzieś napisałem, że w „rządzie” są fachowcy? Jeśli już, to są to spece od machlojek. Po trzecie. Żaden ekspert nie będzie mówić o czymś, o czym nie ma pojęcia. Niegodziwość Brauna tkwi w tym, że za każdym razem dużo gada o czymś, na czym się nie zna. Wszystkie jego filmy to propaganda i ideologia, a nie dokumenty.

     1. Chciałbym zobaczyć potwierdzone klinicznie badania potwierdzające tezę, że „wiatraki szkodzą”. Telefon mi szwankuje

     2. Badań sobie poszukaj, polecam fora rolnicze. A wiem z autopsji bo mieszkałem pół roku w hotelu obok wiatraków. Bóle i zawroty głowy to byla norma u wielu osób.

     3. Ja nie chcę nic wciskać poprostu opowiadam ci o moich doświadczeniach i moich znajomych z okresu pracy w Holandii. Nie musisz wierzyć nie zależy mi na tym.

     4. Apropo badań to zależy kto płaci. Byly i takie badania na zamówienie w których wyszło ze Coca cola jest zdrowsza od wody (domyśl sie kto je sfinansował).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *