Stanisław Michalkiewicz odpowiada Antoniemu Macierewiczowi, który wypowiedział się o nim w cotygodniowym felietonie „Głos Polski” na antenie TV Trwam i Radia Maryja.

Macierewicz uważa, że Stanisław Michalkiewicz – ujawniając notatkę z tajnych rozmów przedstawicieli polskiego rządu i przedstawicieli władz Stanów Zjednoczonych dotyczących ustawy 447 i realizacji żydowskich roszczeń majątkowych – osłabia Prawo i Sprawiedliwość, a co za tym idzie – Polskę. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza ta retoryka bardzo przypomina retorykę PZPR.
Stanisław Michalkiewicz wypowiada się także na temat Wielkanocy, która wystawia na próbę dialog chrześcijaństwa z judaizmem.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

7 komentarzy

  1. Byly minister Macierewicz to klamca i obludnik . Jak takiego czlowieka PIS ma w swoich szeregach? Przeciez sekretarz Stanu USA MIke Pompeo powiedzial wprost przy Premierze I zgromadzonych urzednikach o Restytucji bezspadkowego mienia pseudozydowskiego ,A -ten – Antek -byl gluchy ? Tym zaprzeczaniem naszego zaufania nie zdobedziecie ,,,,?

    1. Panie Michalkiewicz żaden pana antypolski bełkot nie zmieni opinię prawdziwych polaków-Patriotów,, że pan z tą całą swoją zgrają jesteście niczym innym jak tylko –Płatni -Zdrajcy -Pachołki -Rosji .

  2. Panie Michalkiewicz,miałem Pana za inteligenta,ale się pomyliłem.Porównuje Pan PiS do PZPR,a różnica jest kolosalna,otóż PZPR była ukonstytuowaną siłą narodu,natomiast PiS jest zwycięzcą wyborów,i dlatego że Pan o tym wie jest Pan mącicielem.

  3. PANIE miCHJALKIEWICZ PROSZE ZAMIEŚCICIĆ NASWOJEJ STRONIOE ORYGINALNE \NIE OPIS O NIEJ\DOKUMENTY NOTATKI AMBASADORA cHODOROWICZA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *