Naród bez broni, to naród bezbronny, zarówno wobec wrogów zewnętrznych, jak i demokratycznie wybranej władzy, która po wyborach nie tylko może zrobić z ludźmi co zechce, ale też nie cofnie się przed użyciem siły przeciw nim.

Tomasz Nepelski, były operator jednostki GROM, instruktor strzelectwa i trener jednostek antyterrorystycznych.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 komentarze

  1. Bardzo dobry program .Szkoda tylko że nie zadał Pan gościowi pytania jak widzi polską (i nie tylkoi ) armię i policje asystującą przy wymuszaniu procedur medycznych niezgodnych z Konstytucją

  2. Ciekawe zderzenie humanisty z operatorem szybkich dzialan wojennych. Indolencja pierwszych profesjonalizm drugich. Model szwajcarow dobrym sposobem by w Polsce upowszechnic dostepnosc broni wsrod obywateli. W modelu szwajcarskim tkwia silne zarody humanizujace uzycie broni,a sa nimi –patriotyzm. dobre szkolenie, bezpieczenstwo swoje i panstwa.

  3. Feliks Koneczny, autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE pozostawił też po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS. Wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ mają swoje korzenie w antycznej kulturze greckiej, która po Europie została rozprowadzona za sprawą PRAWA RZYMSKIEGO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *