Homilia wygłoszona podczas mszy św. w intencji wszystkich osób, które zginęły w Katastrofie Smoleńskiej Udostępnij:Wpis Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail Share on WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp Tagi:homiliaks. kan. Bogdan BartołdrocznicaSmoleńskPrevious ArticleOdpoczynek i modlitwa z Królową Polskiego MorzaNext ArticleMarcin Karas: Pierre Teihard de Chardin – modernista Podobne Czy Trump jest konserwatystą? 5 listopada 2020 Manipulują dziećmi by niszczyć cywilizację 29 października 2020 „PiS wprowadził totalitaryzm” 26 października 2020 Zostaw odpowiedźAnuluj pisanie odpowiedzi