2 komentarze

 1. Kiedy judaizm rabiniczny,powołany do walki z chrześcijaństwem,uznał,że to chrześcijaństwo jest gorsze od ateizmu zrodził się ŻYDOBOLSZEWIZM.W swoim działaniu przejął rosyjski rasizm,również antypolski.
  Dziś na skutek cywilizacyjnie ukształtowanej zdolności do przewrotności doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU,który zmilitaryzował handel wojna i pokojem na Ukrainie.Tłem oczywiście trwająca WOJNA O PIENIĄDZ.Po jednej stronie koalicja petrodolarowa,a po drugiej koalicja bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.
  ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,bazująca na rewolucyjnym bandytyzmie ANTYKOMUNIZM wykorzystuje dla kształtowania ANTYROSYJSKOŚCI w polityki historycznej.Stąd klimat powrotu do rosyjskiego rasizmu.
  Nie spełniło się marzenie prezydenta Roosevelta aby z Rosją bolszewicką dzielić wpływy na politykę globalną.Nie powiodło się też i Obamie,stąd utworzenie w relacji USA-FR linii frontowej w WOJNIE O PIENIĄDZ.
  Jest nadzieja,że bizantyjsko-turańska patologia,jeżeli chodzi o oligarchiczny system demokracji będzie dobrą lekcją dla islamu :
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sGAjOzjgaDQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *