Kosmos oraz to, w jaki sposób Układ Słoneczny oddziałuje na wszystkie procesy na ziemi, w tym także i nas.

Stanisław Michalkiewicz

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

8 komentarzy

   1. A psychuniek Michalkiewicz jest astronomem? Pierwsze słyszę. Zapomniałem. On “zna się na wszystkim”. A jego tępi wyznawcy łykają każdą jego brednię, jak rybki w akwarium pokarm.

    1. To co powiedział Pan Michalkiewicz mieści się w kanonie współczesnej wiedzy. Są drobne szczegóły, np. żelazo powstaje jeszcze w spalaniu gwiazd, a cięższe pierwiastki w większym stopniu z gwiazd neutronowych.

     1. W kabinie wiedzy? Jaja sobie robisz? 50 lat temu na “studiach” “prawa” uczyli go tego sowieccy “uczeni”? Facet, który “zna” się na niczym – chyba, że na stalinowskim “prawie” sprzed ponad pół wieku – ma jakieś pojęcie o astronomii, kosmologii, chemii fizycznej, klimatologii i nie wiadomo czym jeszcze? A skąd niby ma tę”wiedzę”? Z wikipedii?! Ktoś zweryfikował jego “wiedzę”?

     2. Skoro sam nie potrafisz zweryfikować to po co się udzielasz? Ciemnota w tym wypadku tyczy się twoich komentarzy.

     3. Powtórzę, ty nic nie zweryfikowałeś, więc po co się udzielasz? Jesteś zwykłym krzykaczem bez wykształcenia. Nawet brak ci polotu, żeby kogoś skutecznie obrazić. Pan Michalkiewicz jest laikiem popularyzującym powszechnie dostępną wiedzę, a ty w tej sytuacji reprezentujesz ciemnotę. I sam się w tej roli postawiłeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *