Rząd zapowiada utrzymanie obostrzeń dla osób, które się nie zaszprycują. Co to oznacza w praktyce?

Maciej Pawlicki

7 komentarzy

  1. Zabrzmialo mi to jak „sztuka dzielenia wlosa na 4-ro”. Brak wiedzy nie usprawiedliwia do chwalenia sie wrodzonym lenistwem i glupota, a potem oglaszania tego publicznie i rozpowszechniania fake newsow

    1. Skąd wiemy, że mamy do czynienia z fake newsem? Bo powstały wątpliwości? To wyklucza dalszą dyskusję. Zaszczepię się ewentualnie na końcu akcji szczepiennej, bo uważam, że o szczepionce i firmie ją produkującej MUSIMY wiedzieć jak najwięcej.

    2. Mam wrażenie, że nie rozumie Pani tej dyskusji. Wszystko co zostało tu powiedziane jest prawdą. Mógł jeszcze dodać, że każde szczepienie jest niebezpieczne. Szwecja już kiedyś poszczepiła ludzi, proszę poczytać, czymś, co zostało zrobione na kolanie i efekt był tragiczny.

    3. Droga Pani,chętnie oddam Pani miejsce w kolejce do szczepienia i bardzo będę życzyła jeszcze Pani zdrowia…tylko bardzo proszę-NIECH PANI NIE PI…..I O FAKE NEWSACH ,tylko jeszcze raz posłucha mądrych i rzeczowych argumentów.

  2. Szykujmy się do wojny, bo z tego co mi wiadomo jest 50% ponad co nie chce tego ścierwa. Nawet duży procent ludzi w wieku 60-80 lat, a najwięcej w granicach 30-45 lat.

  3. Amerykański kolejny przekręt sprzedadzą wałkowane szczepionki co będą złe, a kary zapłacą kilkakrotnie mniejsze jak sprzedanie tego wała, hahahaha….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *