Były Prezydent RP, były Marszałek Sejmu, autorytet wielu również dziś, lecz co najistotniejsze – uwikłany w szereg nieprawidłowości, przestępstw, machlojek: Bronisław Komorowski. Kiedy przyjdzie czas, by osobę tę nazywać Bronisławem K.?

https://www.youtube.com/watch?v=pVfu9ad-_Yo

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

12 komentarzy

    1. Poczekaj, dowody na takich zbiera sie cierpliwie i systematycznie, choc powoli…Po co zaczynac male sprawy, ktore moga zakonczyc sie ewent. grzywnami, lub wyrokami w zawieszeniu, skoro mozna posadzic bula do paki…w stylu Ala Capone, czyli niekoniecznie za najwieksze przestepstwa 😉 Jak Al zakonczyl zywot w wiezieniu nie musze przypominac 😉

    2. Robert Duda To, że żaden sąd go nie wsadzi, nie wsadzi, nie oznacza, że pan Sumliński, jest zwolniony z obowiązku powiadomienia organów ścigania o popełnieniu przestępstwa, jeśli o nim wie. Rozumiesz ?

  1. Nadchodzi czas rozliczenia.Tylko to jest straszliwy wstyd i hańba,że prezydentami Rzeczypospolitej przez lata zwykłì rzeżimieszkowie,właściwie wrogowie Ojczyzny.Matołki(bul)i opoje.Wszyscy spadkobiercy żydokomuny.Dość !

  2. Zbliża się rocznica Bitwy Warszawskiej. Ten osobnik – komorowski, gdy został “prezydentem” w 2010 roku rozkazał władzom Wołomina zbudowanie na polu bitwy z bandami bolszewickimi w Ossowie pomnika dla swoistego “uczczenia” 22 rosyjskich bandziorów, (nie wiadomo dlaczego zwanych “żołnierzami”, skoro palili wioski, grabili, mordowali i gwałcili), którzy nie mieli tego szczęścia by przeżyć swój napad na Państwo Polskie. Pytam więc, jak długo ta komoruska budowla będzie straszyła w Ossowie i kiedy władze zdecydują się na rozwalenie tego czegoś?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *